Haber Detayı
23 Ekim 2017 - Pazartesi 22:12 Bu haber 1249 kez okundu
 
Emniyet Suç ve Suçlularla Mücadelede Kararlı
Muğla Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler vatandaşları suç ve suçlularla mücadele konusunda bilgilendirmeye devam ederlerken, mücadele konusunda son derece kararlı olduklarını da gözler önüne seriyorlar.
Polisiye Haberler Haberi
Emniyet Suç ve Suçlularla Mücadelede Kararlı

Muğla  Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler vatandaşları suç ve suçlularla mücadele konusunda bilgilendirmeye devam ederlerken, mücadele konusunda son derece kararlı olduklarını da gözler önüne seriyorlar.

 

Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri vatandaşlarla yüz yüze görüşerek kendilerini suç ve suçlularla mücadele amacıyla bilgilendirmeye devam ediyorlar. Yüz yüze yapılan görüşmelerde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Muğla Emniyet Müdürlüğü katkılarıyla özel olarak hazırlatılan  çeşitli  el broşürlerini de vatandaşlara takdim eden polislerin mücadelede son derece kararlı oldukları da gözden kaçmıyor.

 

Muğla Polisinin suç ve suçlularla mücadele konusunda göstermiş oldukları duyarlılık ise Muğlalı vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MUĞLA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Suç, ve, Suçlularla, Mücadelede, Kararlı,
Yorumlar
Haber Yazılımı