Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 13:47 Bu haber 1652 kez okundu
 
Ertuğrul’un Geri Dönüşünden Sonra Obayı Neler Bekliyor?
TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’ heyecan ve bol aksiyon dolu yeni bölümüyle ile 22 Kasım 2017 Çarşamba akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında!
Magazin Haberi
Ertuğrul’un Geri Dönüşünden Sonra  Obayı Neler Bekliyor?

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’ heyecan ve bol aksiyon dolu yeni bölümüyle ile 22 Kasım 2017 Çarşamba akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında!

 

Köle tüccarı Simko ve Tekfur Ares’in gönderdiği adamları alt eden Ertuğrul, obasına dönmüş, obaya büyük bir sevinç hâkim olmuştu. Ertuğrul henüz bu sevinci doya doya yaşayamadan Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrenerek Alpleriyle beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşer.

 

Peki Ertuğrul, Hanlı Pazar’ın satışına mâni olabilecek mi? Satış anlaşması mühürlenmeden yetişebilecek mi? Dündar’a karşı tavrı ne olacak? Kendisine tuzak kuran Ares’e ne yapacak? Yokluğunda yaşanan gelişmeler karşısında nasıl davranacak?

 

Çavdar beylerini biat ettirip Hanlı Pazar’ı almaya giden Bahadır Bey, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Beyliği ve Hanlı Pazar’ı alabilecek mi? Ertuğrul ile aralarında nasıl bir münasebet gelişecek?

 

Tekfur Ares ve Emir Saadeddin, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a karşı ortak hareket etmeye devam edecekler mi? Yeni planları ne olacak? Ve Ertuğrul, Ares’e tuzak kurmasının bedelini ödetecek mi?

 

Diriliş ‘Ertuğrul’ yeni bölümüyle 22 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 

96’ncı Bölüm fragmanı için TIKLAYIN

 

KÜNYE

Tarih: Her Çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

Yapım: Tekden Film

Yapımcı & Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ

Yönetmen: Metin Günay

Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ.

Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Burak Hakkı, Cemal Hünal, Esra Bilgiç, Gülsim Ali, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Osman Soykut, Murat Garipağaoğlu, Ertuğrul Postoğlu, Batuhan Karacakaya, Burçin Abdullah, Sera Tokdemir, Celal Al, Hakan Selim, Edip Zeydan, Melih Özdoğan, Yaman Tümen, Mert Soyer, Arda Öziri, Mehmet Emin Kadıhan ve Ayberk Pekcan

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Ertuğrul’un, Geri, Dönüşünden, Sonra, , Obayı, Neler, Bekliyor?,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı