Haber Detayı
02 Aralık 2017 - Cumartesi 16:51 Bu haber 966 kez okundu
 
ESKİ KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK'TAN ÇOK AĞIR SUÇLAMA
Eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok sosyal Medya Hesabından yaptığı açıklamada ;'' Ankara'mızı parsel parsel sattılar. Sadece İMAR RANTINDAN senede en az 3 Milyar TL'lik bir yolsuzluk yapmıştır bu KRAVATLI KENELER. Kabaca bir hesap yaparsak; 24 senede toplamda 72 Milyar TL'lik inanılmaz bir yolsuzluk rakamı çıkıyor ''Dedi.
Ankara Haberi
ESKİ KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI ALTINOK'TAN  ÇOK AĞIR SUÇLAMA

Eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok sosyal Medya Hesabından yaptığı  açıklamada ;'' Ankara'mızı parsel parsel sattılar. Sadece İMAR RANTINDAN senede en az 3 Milyar TL'lik bir yolsuzluk yapmıştır bu KRAVATLI KENELER. Kabaca bir hesap yaparsak; 24 senede toplamda 72 Milyar TL'lik inanılmaz bir yolsuzluk rakamı çıkıyor ''Dedi.

 

Eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok  sosyal medya hesabından yaptığı  yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tuna'nın İmar Artışı ile açıklamalarını son derece doğru buluyorum. Buna İmar Artışı değil; "İMAR RANTI" dememiz daha doğru olur. Çünkü son 24 yılda bu İMAR RANTLARIYLA birileri akıl almaz bir şekilde zenginleşti. Birileri derken mülkün asıl sahibleri değil bu RANTI yapanlar kasalarını doldurdu. Ankara'mızı parsel parsel sattılar. Sadece İMAR RANTINDAN senede en az 3 Milyar TL'lik bir yolsuzluk yapmıştır bu KRAVATLI KENELER. Kabaca bir hesap yaparsak; 24 senede toplamda 72 Milyar TL'lik inanılmaz bir yolsuzluk rakamı çıkıyor ortaya.

 

Bu paralar nerede, kimin cebine girmiştir. Kimler Ankaralının parasıyla kişisel servet yapmıştır. Bunların araştırılıp ortaya çıkarılması lazım. Suçlu cezasını çeksin. Bu Milletin kim delikli kuruşunu yediyse hesabını versin. Şehirlerimizi kişisel Rantları için yaşanmaz hale getiren bu KRAVATLI MAFYALAR Milletin huzurunda hesap versin.

 

Selam ve dua ile sevgili dostlarım.''Dedi

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

ÖZEL HABER

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ESKİ, KEÇİÖREN, BELEDİYE, BAŞKANI, ALTINOK'TAN, , ÇOK, AĞIR, SUÇLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı