Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 20:44 Bu haber 2056 kez okundu
 
ESRA SÖNMEZER NURİ ALÇO VE TECAVÜZCÜ COŞKUN İLE AYNI FİLMDE OYNUYOR
Ekranların sevilen sunucu ve oyuncusu Esra Sönmezer, Antalya, Manavgat’ta çekilen “Karımı Gördünüz mü” isimli sinema filminde Nuri Alço ve namı değer tecavüzcü Coşkun ile kameralar karşısına geçen güzel oyuncu iki kurt ile kamera karşısına geçti.
Magazin Haberi
ESRA SÖNMEZER NURİ ALÇO VE TECAVÜZCÜ COŞKUN İLE AYNI FİLMDE OYNUYOR

Ekranların sevilen sunucu ve oyuncusu Esra Sönmezer, Antalya, Manavgat’ta çekilen “Karımı Gördünüz mü” isimli sinema filminde Nuri Alço ve namı değer tecavüzcü Coşkun ile kameralar karşısına geçen güzel oyuncu iki kurt  ile kamera karşısına geçti.

 

Esra Sönmezer, bereketli geçen bir yaz mevsimini daha geride bıraktı. Yaz sezonunda birçok organizasyonda sunucu olarak sahne alırken 5 sinema filminde rol alan Sönmezer, kış sezonunda yine dur durak olmadan çalışacak gibi görünüyor. Antalya, Manavgat’ta çekilen “Karımı Gördünüz mü” isimli sinema filminde Nuri Alço ve namı değer tecavüzcü Coşkun ile kameralar karşısına geçen güzel oyuncu iki kurt ’un arasında her kaldığında öpücüğe boğuldu.

 

Çekimleri neşeli bir ortamda geçen “Karımı Gördünüz mü” isimli filmin setinde “Hayatımda beni hiç kimse Nuri bey ve Coşkun bey kadar öpmemiştir. Dost olarak bulunmaz insanlar bu öpücükler art niyetsiz” dedi. Nuri Alço ve namı değer Tecavüzcü Coşkun’un film boyunca öpmeye doyamadıkları Esra Sönmezer, sevilmek güzel her öpücüğün başka anlamı var, ben bunu iyi ayırt ederim ifadesinde bulundu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ESRA, SÖNMEZER, NURİ, ALÇO, VE, TECAVÜZCÜ, COŞKUN, İLE, AYNI, FİLMDE, OYNUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı