Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 11:47 Bu haber 449 kez okundu
 
FENERBAHÇE'DE ALİ KOÇ DÖNEMİ
Spor Haberi
FENERBAHÇE'DE ALİ KOÇ DÖNEMİ

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin ev sahipliğinde yapılan Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda ikinci gün de tamamlandı. Kongrenin ikinci gününde Genel Kurul Üyelerimiz, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan ve Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri ile diğer kurulları belirlemek için oy kullandı.


Üyelerin yoğun katılım gösterdiği kongrede oy verme işlemi saat 10.00'da başladı ve 38 sandıkta gerçekleştirildi. Oy verme işlemi saat 17.00'de sona erdi. Daha sonra oy sayım işlemine geçildi.


Kongrede 2 başkan adayı ve listeleri yarıştı. Aziz Yıldırım'ın seçim rengi sarı, Ali Koç'un seçim rengi ise beyazdı. Kullanılan 20 bin 736 geçerli oyun 16 bin 092'sini alan Ali Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yeni Başkanı seçildi.


Başkanlığa seçilen Ali Koç ve yönetim kurulu, mazbatalarını 5 Haziran Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Komplkesi’nde düzenlenecek törenle teslim alacak.
 

Aziz Yıldırım'ın Listesi: 
 
Asil üyeler: Mithat Yenigün, Mehmet Kocadon, Nihat Özbağı, Mahmut Uslu, İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu, Ömer Temelli, Önder Fırat, Ozan Balaban, Ahmet Özokur, Fatih Öztürk, Selim Kosif, Ahmet Ketenci, Metin Doğan
 
Yedek üyeler: Yasemin Merçil, Yahya Uğur, Hürer Gündüz, Barış Göktürk, Levent Kınay, Murat Salar, Eray Arda

Ali Koç'un Listesi: 
 
Asil Üyeler: Semih Özsoy, Nevres Erol Bilecik, Mehmet Burhan Karaçam, Sevil Zeynep Becan, Şaban Erdikler, Mustafa Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Metin Şen, Turhan Şahin, Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komsuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Burak Çağlan Kızılhan
 
Yedek üyeler: Belgin Aral, Alper Pirşen, Ozan Korman Tarman, Metin Sipahioğlu, Selahattin Baki, Muhittin İlker Dinçay, Esra Nazlı Ercan.
 

 

 Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: FENERBAHÇE'DE, ALİ, KOÇ, DÖNEMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı