Haber Detayı
27 Ekim 2015 - Salı 12:56 Bu haber 1397 kez okundu
 
Genç ‘Milletvekili Adayı’na rakiplerini kıskandıran destek
AK Parti Erzincan Milletvekili Adayı Av. Serkan Bayram’a gençlerden ve STK'lardan tam destek.
Siyaset Haberi
Genç ‘Milletvekili Adayı’na rakiplerini kıskandıran destek

AK Parti Erzincan Milletvekili Adayı Av. Serkan Bayram’a gençlerden ve STK'lardan tam destek. AK Parti milletvekili adaylarının en çok sevilen isimlerinin başından gelen AK Parti’nin genç Erzincan Milletvekili Adayı Av. Serkan Bayram, çalışkanlığı, samimiyeti ile gençlerden ve Sivil Toplum Örgütlerinden takdir topladı

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği AK Parti Erzincan Milletvekili Adayı Av. Serkan Bayram, seçim çalışmaları kapsamında sık sık Erzincan Üniversitesi’nde okuyan gençlerle bir araya geliyor. Üniversite öğrencileriyle sohbet ederek sorunlarını dinleyen Bayram, fırsat buldukça gençlerle Halı sahada futbol oynayarak seçim stresini atıyor. 1 Kasım seçimlerine görüşülmemiş bir kişi, eli sıkılmamış bir tek vatandaş, girilmedik tek ev, çalınmadık tek kapı kalmamış olarak gideceklerini kaydeden Bayram, “Seçim çalışmalarımızı gençlerle yaparak onları ne kadar önemsediğimizi gösteriyoruz.” Dedi. 7 Haziran seçimlerinin bir kırılma noktası olduğunu belirten Bayram, “7 Haziran Seçimleri sonrasında ortaya çıkan tablo tüm siyasi kesimlere bir görev vermiş ve partimiz üzerine düşen görevi son sınırlarına kadar zorlamıştır. Ancak diğer kesimlerin olumsuz tavrı belirsiz bir ortamın ortaya çıkmasına, yatırımların yapılamamasına ve terörün yeniden faaliyete geçmesine yol açmıştır. Bu durum halkımızı ciddi manada rahatsız etmiştir. 1 Kasım’da güçlü bir AK Parti iktidarını göreceğimize kalben inanıyorum. Biz de bunun için gecemizi gündüzümüze katarak 7 Haziran seçimlerindeki hatalarımızı anlamak ve vatandaşlarımıza bu anlamda yapacaklarımızı ifade etmeye çalışıyoruz.” Diye konuştu.

KAOTİK SÜREÇLER YAŞADIK

Özellikle gençlerin de bu süreç içerisinde yaklaşımlarının çok önemli olduğunu ifade eden Av. Serkan Bayram, “Genç neslin aktif olarak ülke yönetimine ilgi duyması çok ümit verici, Genç kardeşlerimiz özellikle koalisyonla ilgili, Türkiye’nin geçmişte yaşadığı kaotik süreçleri görmedi. O süreçleri yaşamadıkları için onları bu konuda bilgilendirmek son derece önemlidir.  Genç seçmen kitlesinin AK Parti’ye ilgisi ve ülkemizin geleceği konusunda İnisiyatif alma eğilimleri bizi umutlandırıyor. Biz bu seçim çalışmalarında genç seçmenlere ulaşmak için düzenlenen programlara katılım konusunda ayrıca özen gösteriyoruz. Çünkü gençlerimize çok önem veriyoruz.” Diye konuştu.

GENÇLİĞE İNANIYORUZ

Seçim çalışmaları nedeniyle çok yoğun bir tempo içinde olduklarını anlatan Bayram, şöyle devam etti: “Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Zaman zaman arkadaşlarımız ile çeşitli aktivitelerde bulunuyoruz. Bu aktivitelerden Halı Sahada gecenin geç saatleri olmasına rağmen birlik beraberlik içerisinde eğlenceli dakikalar geçiyoruz. Ülkemizin en önemli zenginliği genç nüfusumuzdur. AK Parti gençliğimiz için başlı başına projeler üreten tek partidir. Erzincan özelinde gençlerimizin sosyalleşme anlamında ciddi ihtiyaçları olduğunu gördük, gençlerimizin vakit geçirebileceği mekânlar oldukça sınırlı bu nedenle Erzincan’a bu anlamda spor eğlence ve kültür merkezleri gibi ciddi projeler geliştiriyoruz. AK Parti her zaman gençliğe inanmış ve güvenmiştir. Ülke ve millet davasına gönülden inanan genç nesiller yeni Türkiye'nin garantisidir.”

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Genç, ‘Milletvekili, Adayı’na, rakiplerini, kıskandıran, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı