Haber Detayı
29 Aralık 2017 - Cuma 11:56 Bu haber 215 kez okundu
 
GENÇLİĞİN ‘RİTMİNİ’ İBB İLE YAKALA
stanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ücretsiz Ritim Atölyesi eğitimleri için kayıtlar başladı.
İstanbul Haberi
GENÇLİĞİN ‘RİTMİNİ’ İBB İLE YAKALA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ücretsiz Ritim Atölyesi eğitimleri için kayıtlar başladı. Eğitimden spora, bilimden kültüre kadar birçok alanda İstanbul halkına hizmet veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, gençler için ücretsiz Ritim Atölyesi eğitimlerini başlatıyor.

Geçtiğimiz yıl @Sporla Bağlan Hayata Projesi kapsamında gerçekleşen ve eğitimler sonucunda İstanbul Genç Ritim Orkestrası kuran İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü, daha kapsamlı şekilde düzenleyeceği ve üç dönemden oluşacak Ritim Atölyesi eğitimleri için kayıtları başlattı.

15-29 yaş grubundaki gençlerin katılabileceği eğitimler sayesinde, gençlerin sahip oldukları ancak farkında olmadıkları sanatsal becerileri keşfetmeleri sağlanacak. Sirkeci’de bulunan Eurodesk Temas Noktası Proje Ofisindeki stüdyoda Salı – Perşembe saat 18.00 ile 20.00 arası, Cumartesi – Pazar ise saat 13.00 ile 15.00 arasında 3’er ay sürecek eğitimler için katılımcılar, 0212 522 37 90 numaralı telefondan kayıt yaptırabilecekler.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: GENÇLİĞİN, ‘RİTMİNİ’, İBB, İLE, YAKALA,
Yorumlar
Haber Yazılımı