301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Nisan 2018 - Cumartesi 14:32 Bu haber 434 kez okundu
 
İBB, İSTANBUL’UN SİMGESİ LALELER İÇİN EK SEFERLER DÜZENLİYOR
İstanbul Haberi
İBB, İSTANBUL’UN SİMGESİ LALELER İÇİN EK SEFERLER DÜZENLİYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Nisan ayı boyunca süren Lale Festivali kapsamında bu yıl da yine ek otobüs ve vapur hatlarını hizmete aldı. Lale Festivali kapsamında vatandaşların, en güzel laleleri görebileceği ana etkinlik alanı olan Emirgan’a rahat ulaşabilmeleri amacıyla oluşturulan ek otobüs ve vapur hatları, festival bitimine kadar her gün tarifeli olarak seferler yapıyor. İETT’NİN LF EMİRGAN LALE FESTİVALİ-MASLAK METRO HATTI:
Günde karşılıklı 34 seferin yapıldığı, “Maslak Metro-İstinye-Emirgan” güzergâhında hizmet veren “LF” kodlu Lale Festivali Otobüs Hattı, yolcularını her gün Emirgan’a ulaştırıyor.
İlk seferi, saat 06.30’da İTÜ’den başlayan hattın son seferi ise 21.35’de Emirgan’dan yapılıyor. ŞEHİR HATLARI LALE SEFERLERİ:
İstanbul Lale Festivali için 01 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında her gün yolcu motorları ile tarifeli seferler düzenleniyor.
Emirgan Korusu ile ziyaretçilerini buluşturan İBB Şehir Hatları, Kadıköy ve Üsküdar İskelelerinden Emirgan’a ek sefer yapıyor.
Lale Seferleri için, Kadıköy’de bulunan Beşiktaş-Adalar ve Üsküdar iskelelerinden kalkan yolcu motoru, ardından Üsküdar’a uğrayıp yolcularını Emirgan’a ulaştırıyor.
Kaynak: Editör:
Etiketler: İBB,, İSTANBUL’UN, SİMGESİ, LALELER, İÇİN, EK, SEFERLER, DÜZENLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı