301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 13:59 Bu haber 201 kez okundu
 
İL MÜDÜRÜ SARI İFTARDA PANSİYONER ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI ve Şube Müdürleri İlimizin çeşitli ilçelerinde okul pansiyonlarını ziyaret ederek öğrencilerle iftarda bir araya geldiler.
Mardin Haberi
İL MÜDÜRÜ SARI  İFTARDA PANSİYONER ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI ve Şube Müdürleri İlimizin çeşitli ilçelerinde okul pansiyonlarını ziyaret ederek öğrencilerle iftarda bir araya geldiler.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Derik Ortaöğretim Kız Pansiyonu'nu ziyaret ederek iftar öncesi mutfakta incelemelerde bulundu. Ardından öğrenci ve öğretmenlerle birlikte iftarını açan SARI'ya Derik Kaymakamı Hakan KAFKAS, Mardin  İl Müftüsü İsmail Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KAHRAMAN eşlik etti. İftardan sonra bir süre öğrencilerle sohbet eden SARI'ya Derik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri hazırladıkları "Genç İHYA" Dergisini takdim etti.

 

  Ayrıca Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir ALTAY, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdurrahim KUSEN ve Siraç BADUR Midyat Aziz Önen Kız Anadolu Lisesi Ayşen Özyeğin Orta Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle iftarda bir araya geldiler.

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup   SARI, kendisinin ve Birim Amirlerinin pansiyon ziyaretlerine devam edeceğini ve iftarlarda öğrencilerimizin yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İL, MÜDÜRÜ, SARI, , İFTARDA, PANSİYONER, ÖĞRENCİLERLE, BULUŞMAYA, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı