Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 12:46 Bu haber 460 kez okundu
 
İL MÜDÜRÜ SARI İNŞAATI DEVAM EDEN EĞİTİM KURUMLARINDA İNCELEME YAPTI
Mardin İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, İnşaat ve Emlak’tan sorumlu Müdür Yardımcısı Şeyhmus GÜREL ile birlikte Artuklu ve Nusaybin ilçelerinde yapımı devam eden eğitim kurumlarımızı gezerek incelemelerde bulundu.
Mardin Haberi
İL MÜDÜRÜ SARI İNŞAATI DEVAM EDEN EĞİTİM KURUMLARINDA İNCELEME YAPTI

Mardin   İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, İnşaat ve Emlak’tan sorumlu Müdür Yardımcısı Şeyhmus GÜREL ile birlikte Artuklu ve Nusaybin ilçelerinde yapımı devam eden eğitim kurumlarımızı gezerek incelemelerde bulundu.

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Artuklu ilçesinde  yapımı devam eden Aziz Sancar Bilim ve Sanat Merkezi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Abdülkadir Tutaşı Ortaokulu Ek Binası ve Yalım mevkiindeki 24 derslikli ortaokulu ile Nusaybin ilçesindeki 24 derslikli ikmal inşaatı, 100 öğrenci kapasiteli Anaokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve TOKİ tarafından yapılan 24 ve 32 derslikli ortaokulları gezerek incelemelerde bulundu.

 

         SARI, inşaatların durumu hakkında Müdür Yardımcısı  Şeyhmus GÜREL’den bilgi aldı. SARI, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada:’’ İlimizde eğitimin daha kaliteli ortamlarda verilmesi ve tekli eğitime bir an önce geçilmesi için İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimiz ve İnşaat Emlak Birimimiz koordineli bir şekilde büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Bakanlığımızın başlattığı seferberlik ve Vali/Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa YAMAN’ın destekleri ile inşallah 2018-2019 eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin çok daha kaliteli ortamlarda eğitim almalarını sağlayacağız. Tüm gayemiz geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almalarıdır’’ dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İL, MÜDÜRÜ, SARI, İNŞAATI, DEVAM, EDEN, EĞİTİM, KURUMLARINDA, İNCELEME, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı