301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 12:49 Bu haber 950 kez okundu
 
İL MÜDÜRÜ SARI MARDİN'DE AÇILAN YKS TERCİH STANDLARINI GEZDİ
Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Mardin ili genelinde 41’i okul, 11’i park, AVM ve meydanlarda olmak üzere toplamda 52 noktada kurulan tercih danışmanlığı merkezleri 156 personel ile 7-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında öğrencilere tercih danışmanlığı sağlamak amacıyla görev yapmaya başladı.
Mardin Haberi
İL MÜDÜRÜ SARI    MARDİN'DE  AÇILAN YKS TERCİH STANDLARINI GEZDİ

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü  koordinasyonunda Mardin ili genelinde 41’i okul, 11’i park, AVM ve meydanlarda olmak üzere toplamda 52 noktada kurulan tercih danışmanlığı merkezleri 156 personel ile 7-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında öğrencilere tercih danışmanlığı sağlamak amacıyla görev yapmaya başladı.

 

07.08.2018 tarihinden itibaren 52 noktada tercih danışmanlığı faaliyetlerine devam eden tercih stantlarını ziyaret eden Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AKDAĞ ile her konuda olduğu gibi tercih dönemlerinde de öğrencileri yalnız bırakmadı.

 

   Kızıltepe ilçesinde kurulan AVM (Mobil) ve Artuklu İlçesinde kurulan AVM,15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler PARKI (Mobil) Standı olmak üzere 3 merkezimizi ziyaret etti. Stantlarda görev yapan tercih danışmanlarından tercih süreci hakkında bilgi alan Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, özverili çalışmalarından dolayı görev başında bulunan tercih danışmanlarına teşekkür etti.

 

   Stantları ziyaret eden veli ve öğrencilerle süreç hakkında fikir alışverişinde bulunan Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI tercih yapacak olan öğrencilere hitaben yaptığı açıklamada öğrencilerimizin kendi ilgi ve yeteneklerinin, gelecekten beklentilerinin farkına vararak  tercih yapmalarının oldukça önemli olduğunu vurguladı.

 

 YKS TERCİH KOMİSYON YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İL, MÜDÜRÜ, SARI, , , , MARDİN'DE, , AÇILAN, YKS, TERCİH, STANDLARINI, GEZDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı