301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 20:06 Bu haber 255 kez okundu
 
İl Müdürü Suat Kenç’ten “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı
Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç’in “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı yayınladı.
Gündem Haberi
İl Müdürü Suat Kenç’ten  “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı

Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç’in “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı yayınladı.

 

Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç’in “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Mesajı şöyle;

 

     ''Türkiye Cumhuriyeti’nin temel taşlarını oluşturan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 99. yıldönümünde “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı kutlamanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz.

        Büyük Önderimiz Atatürk'ün Samsun'a çıkarak, kurtuluş meşalesini ateşlemesiyle başlayan,  23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin toplanmasıyla ve milletimizin tüm bireylerinin kenetlenmesi ile devam eden egemenlik mücadelesinin geçmişimizde ve geleceğimizde seçkin ve anlamlı bir yeri bulunmaktadır.

        Milletimizin değerli varlığı olan çocuklarımızın, en uygun ortamlarda yetişmeleri ve ileriye dönük adımlarında hiçbir sıkıntı ve güçlük yaşamamaları temel amaçlarımız arasındadır. Devlet ve Millet olarak, 21. yüzyıl dünyasının gerisinde kalmamak ve çocuklarımızın eğitim ve yaşam koşullarını iyileştirebilmek için öncelikle, onlara çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırmalı ve buna yönelik ortamlar hazırlamalıyız. Geleceğin yetişkinleri olarak topluma yön verecek çocuk ve gençlerimizi, hukuka saygılı, kurallara uyan, yeniliklere açık, bakış açısı geniş, özgür düşünceye sahip insanlar olarak yetiştirmeliyiz.

        Sevgili Çocuklar;  sizler de, milletimizin gelecekte de gelişmiş toplumlar arasında söz sahibi olması, çağdaş medeniyetler seviyesini yakalaması, büyük ve güçlü Türkiye idealini gerçekleştirebilmesi için en şekilde kendinizi yetiştirmelisiniz. Çünkü günümüzde yetişmiş insan gücü milletimizin geleceğe sağlam adımlarla ulaşması için en çok ihtiyaç duyulan nitelikler arasındadır.

        Bu umutla 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesi temennisiyle çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum.''Dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ELAZIĞ

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İl, Müdürü, Suat, Kenç’ten, , “23, Nisan, Ulusal, Egemenlik, ve, Çocuk, Bayramı”, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı