Haber Detayı
10 Ağustos 2017 - Perşembe 12:45 Bu haber 8366 kez okundu
 
İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDE BAŞARI VE KARİYER SEMİNERİ
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezinde Başarı ve Kariyer üzerine seminer verildi.
Gençlik Haberleri Haberi
 İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDE  BAŞARI VE KARİYER SEMİNERİ

 

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezinde Başarı ve Kariyer üzerine seminer verildi. Seminere konuşmacı olarak Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü Enerji Ana Bilim Dalından Prof. Dr Hüsamettin BULUT, İpekyol gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR, Gençlik Merkezi kursiyerleri ve öğrenciler katıldı.

                                              

Açılış konuşması yapan İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR;  Gençlik Merkezimizde gençlerimizin serbest zamanlarını sosyal, sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle geçirmelerini sağlarken bunun yanında gençlerin bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktayız. Bu maksatla bugün gençlerimize başarı ve kariyer konusunda tecrübe edinmelerini istedik gelecekte kendilerine sağlıklı yön verebilmelerini amaçlıyoruz. Davetimize icabet eden Sayın Prof. Dr Hüsamettin BULUT hocamıza teşekkür ediyorum dedi.

 

Prof. Dr Hüsamettin BULUT ise öğrencilere verdiği seminerde başarıyı yakalamak adına bir hedefiniz olsun, kendinize güvenin, büyük düşünün, planlı ve sakin ortamda programınızı yapın. Gelecekte sizi heyecanlandıracak bir hayalinizin, hedefinizin olmaması, üniversitenin sadece liseden sonraki doğal süreç olarak algılamanız mesleğinizde ilerlemeyi düşünmemeniz yerinizde saymanıza neden olacaktır. Bundan kurtulmak için vizyon sahibi insanlarla fikir alışverişinde bulunmanız sizin ilerde daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. dedi.

 

  Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Hakan KEŞKÜŞ ise; Gençlik Merkezlerinde her gün farklı çalışma ve aktivitelerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bugün gençlere kariyer ve başarı noktasında neler yapılması gerektiği ile ilgili seminer verildi her zaman gençlerimizin yanındayız gençlerimizin gençlik merkezleri ve diğer hizmetlerden faydalanmasını istiyoruz. Dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ŞANLIURFA

 

:

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , İPEKYOL, GENÇLİK, MERKEZİNDE, , BAŞARI, VE, KARİYER, SEMİNERİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDE  BAŞARI VE KARİYER SEMİNERİ
 İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDE  BAŞARI VE KARİYER SEMİNERİ
 İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDE  BAŞARI VE KARİYER SEMİNERİ
Yorumlar
Haber Yazılımı