Haber Detayı
05 Mayıs 2018 - Cumartesi 11:16 Bu haber 2117 kez okundu
 
İSTANBUL'DA ADAY ADAYI OLAN MARDİNLİLER MARMARA MARDİNLİLER DERNEĞİ'NDE BULUŞTU
24 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde İstanbul 2.ve 3.Bölgeden aday adayı olan Mardinli Milletvekilleri adaylarından bazıları Marmara Mardinliler Derneğinde bir araya geldi.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
İSTANBUL'DA ADAY ADAYI OLAN MARDİNLİLER MARMARA MARDİNLİLER DERNEĞİ'NDE BULUŞTU

24 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde İstanbul 2.ve 3.Bölgeden aday adayı olan Mardinli Milletvekilleri adaylarından bazıları  Marmara Mardinliler Derneğinde bir araya geldi.

 

TBMM'de Mardin sorunlarını dile getirmek ve çözüm olmak üzere Ak Parti İstanbuldan aday adayı olan Milletvekilleri aday adayları Marmara Mardinlliler Derneği Organizasyonunda bir araya  gelerek seçim stratejilerinin belirlemek üzere iştişare toplantısı yaptı.

 

''Mardinliler İstanbul Siyaset arenasında yer almak için biz de varız''  

 

Marmara Mardinliler Dernek Başkanı İş adamı Ahmet Fuat Bodur 24 Haziran 2018 seçimleri öncesi İstanbul'da adaya dayı olan Mardinli hemşehrileri için gerek İstanbul'da gerekse de Ankara'da siyasi kulislerde bulunarak Adaylıkları konusunda etkili oalacak çalışmalarda bulunuyor.

 

Ak Parti Bahçelievler, Zeytinburnu,Bağcılar ilçe başkanlıkları başta olmak üzere bir çok ilçe merkezini aday adayları ile ziyaret eden Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ahmet Fuat Bodur.TBMM'de İstanbul'dan Mardin Adayların seçilmeleri için Dernek olarak kolları sıvadıklarını ve tek amaçlarının Mardin'in en geniş şekilde Mecliste temsili  olduğunu belirterek,Aday adaylarının seçilebilecekleri sıralarda yer alması için Dernek olarak büyük çaba içersinde olduklarını belirterek,İstanbul 2.ve 3.Bölgeden Ak Parti'den yaklaşık 32 Aday adayının seçilmek üzere mücadele ettiğini açıkladı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTANBUL'DA, ADAY, ADAYI, OLAN, MARDİNLİLER, MARMARA, MARDİNLİLER, DERNEĞİ'NDE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı