Haber Detayı
06 Ekim 2017 - Cuma 21:24 Bu haber 955 kez okundu
 
İSTANBULSPOR ÖLÜMÜNÜN 1.YIL DÖNÜMÜNDE EFSANE FUTBOLCUSU BİLGE TARHAN'I ANACAK
İstanbulspor'un efsane futbolcularından ve Milli Takımlar eski oyuncusu Bilge Tarhan, 1. ölüm yıl dönümünde dostları tarafından anılıyor.
Spor Haberi
İSTANBULSPOR ÖLÜMÜNÜN 1.YIL DÖNÜMÜNDE EFSANE FUTBOLCUSU   BİLGE TARHAN'I ANACAK

İstanbulspor'un efsane futbolcularından ve Milli Takımlar eski oyuncusu Bilge Tarhan, 1. ölüm yıl dönümünde dostları tarafından anılıyor. Eski takım arkadaşları ve futbol camiasından dostlarının katılacağı anma töreni 9 Ekim Pazartesi günü saat 19:00’da Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

 

Türk Futboluna ve İstanbulspor'a yıllarca hizmet etmiş, İstanbulspor’un gelmiş geçmiş en golcü futbolcularından Bilge Tarhan’ın anısına düzenlenen 1. ölüm yıl dönümü etkinliğine başta Sarı Siyah camia olmak üzere tüm sporseverlerin katılımı bekleniyor.

 

 

 

9 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek anma törenine, Tarhan’ın 1959-1971 yılları arasında takım arkadaşları olan Cemil Turan, Alpaslan Eratlı, Yılmaz Urul, Yıldırım İper, Gökmen Özdenak, Günay Yavaş, Yalçın Saner, Mehmet Sülün, Yavuz Bentürk, Hayrettin Deniz, Dimitri Pantazi, Yetiş Kaya, Ender Konca, Metin Türel ve Muhittin Güven katılım gösterecek. Törende ayrıca; İstanbulspor A.Ş. Başkanı Ecmel Sarıalioğlu ve İstanbulspor A.Ş. yöneticileri, İstanbulspor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Yurttaş ve dernek yöneticileri, İstanbul Lisesi Müdürü, hocaları ve öğrencileri, İstanbul Lisesi Mezunları ve İstanbulsporlular Derneği üyelerinin yanı sıra, eski İstanbulspor Futbolcu ve yöneticilerinden Beşiktaş Gn. Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Ömer Üründül, eski başkan Prof. Dr. Aziz Alturfan ile Türk Spor Basını ve sporseverlerinin de katılımları bekleniyor.

 

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İSTANBULSPOR, ÖLÜMÜNÜN, 1.YIL, DÖNÜMÜNDE, EFSANE, FUTBOLCUSU, , , BİLGE, TARHAN'I, ANACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı