Haber Detayı
08 Aralık 2017 - Cuma 11:25 Bu haber 1293 kez okundu
 
''İYİLİK KÜLÜBÜ''NDE MİNİK DİLEK'İN HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK
TRT 1 ekranlarında yayınlanan, hasta, savaş mağduru, öksüz, yetim, şehit ve gazi çocuklarının dileklerini yerine getiren ‘İyilik Kulübü’ yeni bölümüyle 10 Aralık Pazar akşamı saat 23.30’da izleyici ile buluşacak
Magazin Haberi
''İYİLİK KÜLÜBÜ''NDE MİNİK DİLEK'İN HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Türkiye’nin her yerinden, hasta, savaş mağduru, öksüz, yetim, ebeveynleri şehit veya gazi olmuş çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen ‘İyilik Kulübü’ TRT 1 ekranlarında yer almaya devam ediyor.

 

Yeni bölümünde Darıca’da yaşayan Gamze’nin dileklerinin ekrana yansıyacağı program, 10 Aralık Pazar akşamı saat 23.30’da TRT1’de izleyici ile buluşacak.

 

Kanser tedavisine devam eden Gamze’nin İyilik Kulübü’nden dileği İstanbul'u gezmek… İstanbul'a gelen Gamze ilk önce Haldun Hürel ile tanışacak ve birlikte ihtişamı ve tarihiyle göz dolduran Sultanahmet Meydanı ve camisini gezecekler.

 

Haldun Hürel, Gamze'ye Sultanahmet Camisi ile ilgili bilgiler verecek. Aldığı bilgiler ile tarihin bilinmezlerine erişen Gamze daha sonra Dikilitaş, Yılanlı Sütun, Örmetaş ve Hipodromu gezecek.

Daha sonra tekne ile Boğaza açılarak, Dolmabahçe Sarayı ve Topkapı Sarayını izleyen Gamze, gün sonunda Kız Kulesi'ne giderek heyecanla geçirdiği gününü tamamlayacak.

 

Her aşaması uzmanların görüşü alınarak hazırlanan ‘İyilik Kulübü’ programı çocukların birden fazla hayalini gerçekleştiriyor. Yaşamak zorunda kaldıkları zorlukları unutturarak, hayatlarında fark yaratacak, belki yıllar sonra bile hatırlayacakları, mutlu olacakları bir gün geçirmeyi amaçlıyor. Bu sayede yaşadıkları travmaları daha kolay atlatmaları sağlanıyor.

 

Yönetmenliğini Emrah Tellioğlu’nun yaptığı, Işık Yönt ve Ömer Fırat Köker tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 10 AralıkPazar akşamı yeni bölümü ile saat 23.30’da TRT 1 ekranında olacak.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ''İYİLİK, KÜLÜBÜ''NDE, MİNİK, DİLEK'İN, HAYALLERİ, GERÇEKLEŞTİRİLECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı