Haber Detayı
03 Mayıs 2018 - Perşembe 23:39 Bu haber 1560 kez okundu
 
İZMİRLİ İŞ ADAMI LEVENT KOÇ İZMİR 2.BÖLGEDEN ADAY ADAYI OLDU
24 Haziran 2018 pazar günü yapılacak Milletvekili genel seçimlerinde İzmirli İş Adamı Levent Koç İzmir Ak Parti'den aday adayı oldu.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
İZMİRLİ İŞ ADAMI LEVENT KOÇ İZMİR 2.BÖLGEDEN ADAY ADAYI OLDU

24 Haziran 2018 pazar günü yapılacak Milletvekili genel  seçimlerinde İzmirli İş Adamı Levent Koç İzmir Ak Parti'den aday adayı oldu.

 

Aslen Erzurumlu olan ve yıllardır İzmir'de ikamet eden Levent Koç,çeşitli Derneklerde yönetim Kurulu üyesi olarak ta  görev yapıyor.

 

Aday adaylığı başvurusunu sosyal medya hesabından duyuran İzmirli İş Adamı Levent Koç:"Ülkemizin zorlu bir dönemden geçtiği bu zor süreçte millet aşkıyla büyüyen ve bu kutlu yürüyüşe ışık tutan ak parti ile çocuklarımızın gençlerimizin daha yeni ufuklara açılması daha güzel yarınlara kavuşması ve daha güçlü bir türkiye için  bir kez daha bende varım..''Dedi.

 

Yıllardır Ak Parti İzmir teşkiları ile çalışmalar yürürttüğünü ve 15 Temmuz FETÖ Darbe girişimi sonrası Erzurumlu Hemşerilerimizle birlikte Demokrasi Nöbetinde yer aldıklarını belirterek,Yeni Dönem Türkiye'de benim de katkım olsun diye Aday adayı olduğunu ve Aday olması halinde ise Erzurumlu Hemşerilerimle birlikte karış karış gezerek gitmedik yer,sıkmadık el bırakmayacağını''Açıkladı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İZMİR

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İZMİRLİ, İŞ, ADAMI, LEVENT, KOÇ, İZMİR, 2.BÖLGEDEN, ADAY, ADAYI, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı