301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Ağustos 2018 - Cuma 21:35 Bu haber 839 kez okundu
 
İZMİT BELEDİYE BAŞKANI NEVZAT DOĞAN MARDİN'DE........
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilecek olan Uluslararası İzmit Pişmaniye Festivali için Mardin’e geldi.
Mardin Haberi
İZMİT BELEDİYE BAŞKANI  NEVZAT DOĞAN MARDİN'DE........

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilecek olan Uluslararası İzmit Pişmaniye Festivali için Mardin’e  geldi.

 

Sabah saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Mardin’e giden Başkan Doğan ve beraberindekiler Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ahmet Odabaş, Kızıltepe Başkan Yardımcısı Cevdet Topal, Kızıltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Müdürü Aydın Mavidemir tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

 

Mardin Havaalanı’nda çiçeklerle ve büyük coşkuyla karşılanan Başkan Doğan havaalanında yaptığı ilk açıklamasında “İzmit neyse Kızıltepe de o, Mardin neyse Kocaeli de odur. Mardin halkı mutluysa bizler de çok mutluyuz demektir. Mardin Kızıltepe zaten çok çeşitliliği olan bir kent. Bizler de bu çeşitliliğe bir de İzmit Pişmaniyesi’ni ekleyelim dedik. Belediyeler arası dostluk, vatanımızın birlik ve beraberliğinin sağlaması açısından çok önemli. Burada olduğum için çok mutluyum” dedi.

 

 

Kızıltepe Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ahmet Odabaş ise “Mardin’e geldikleri için öncelikle başkanımıza, milletvekillerine, meclis üyelerine ve tüm İzmit heyetine teşekkür ediyorum. Gerek bizler, gerekse halkımız büyük heyecan içerisindeyiz. Tüm dostluk, kardeşlik ve hizmetler için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Mardin’e iner inmez ayağının tozuyla temaslarda bulunan Başkan Doğan Mardin Valiliği’ni ve Kızıltepe Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek ortak yapılan belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Her gelişinde şehrin bir başka güzel olduğunu belirten Başkan Doğan “genelde hükümetimizin yatırımları, yerelde de sizlerle birlikte yürüttüğümüz çalışmalarla şehirde güzel işler ortaya çıkıyor. İnsanlarımızın mutluluğu,  şehrin ve bölgenin gelişmesi bizleri de mutlu ediyor. İzmit’ten çok selamlar getirdik. Mardin’imiz zaten kendine özgü bir tadı olan şehrimiz, bizde Pişmaniyemizle şehrimize farklı tatlar getirdik” şeklinde konuştu. 

 

Doğan ziyaretinde Mardin Valisi Mustafa Yaman’a İzmit Pişmaniyesi ve içerisinde kaftan bulunan çerçeve hediye ederken, Vali Yaman ise Doğan’a teşekkür plaketi ve forma hediye etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İZMİT, BELEDİYE, BAŞKANI, , NEVZAT, DOĞAN, MARDİN'DE........,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İZMİT BELEDİYE BAŞKANI  NEVZAT DOĞAN MARDİN'DE........
İZMİT BELEDİYE BAŞKANI  NEVZAT DOĞAN MARDİN'DE........
İZMİT BELEDİYE BAŞKANI  NEVZAT DOĞAN MARDİN'DE........
İZMİT BELEDİYE BAŞKANI  NEVZAT DOĞAN MARDİN'DE........
Yorumlar
Haber Yazılımı