Haber Detayı
06 Ocak 2018 - Cumartesi 10:54 Bu haber 894 kez okundu
 
KIZILTEPE BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK
Kızıltepe Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerde ihtiyacı olan okullarda tamirat, tadilat, bakım ve onarım çalışmalarını devam ediyor.
Mardin Haberi
KIZILTEPE BELEDİYESİNDEN   EĞİTİME DESTEK

 Kızıltepe Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerde ihtiyacı olan okullarda tamirat, tadilat, bakım ve onarım çalışmalarını devam ediyor.

 

  Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ’ın talimatıyla okullarda gerçekleştirilen tamirat, tadilat, bakım ve onarım çalışmaları öğrencilerin güzel ve nezih bir ortamda eğitim görmelerini sağlamaktadır. Bu kapsamda son olarak Beşik ve Sevimli İlkokulları’nın tamirat, tadilat, bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

 

 “Kızıltepe Belediyesi Okullara Desteğini Sürdürüyor”

 

    Öğrencilerin güzel, sağlıklı ve güvenilir mekanlarda eğitim görmelerine önem veren Kızıltepe Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerde ihtiyacı olan okullarda tamirat, tadilat, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Okulların taleplerine göre tuvaletler, lavabolar onarılıp, duvarlar boyanarak yeni ve güzel bir görünüme kavuşturuluyor. Ayrıca elektrik, su tesisatı, fayans döşeme, su deposu alımı ve çatı tamiratlarından bahçe duvarlarına kadar birçok çalışma desteği sağlıyor.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: KIZILTEPE, BELEDİYESİNDEN, , , EĞİTİME, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı