Haber Detayı
27 Mayıs 2018 - Pazar 12:56 Bu haber 449 kez okundu
 
KIZILTEPE'DE RAMAZAN AYINDA CAMİLER TEMİZLENİYOR
Kızıltepe Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca ilçe merkezinde bulunan camilerin genel temizliği yapılıyor.
Mardin Haberi
KIZILTEPE'DE  RAMAZAN AYINDA  CAMİLER TEMİZLENİYOR

Kızıltepe Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca ilçe merkezinde bulunan camilerin genel temizliği yapılıyor.

 

Kızıltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan 13 caminin genel temizliği yapılmaya devam ediyor. Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ’ın talimatıyla gerçekleştirilen temizlik çalışmaları, vatandaşların Ramazan ayında rahat, huzurlu ve temiz bir ortamda ibadetlerini yapmaları için gerçekleştiriliyor.

 

Vatandaşlarıın manevi duygularını yoğun olarak yaşadığı Ramazan ayında camilerin temizlik çalışmalarına devam ediyoruz diyen ODABAŞ: “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, halkın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini sürdürmesi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.” dedi.

 

Yapılan temizlik çalışmalarından memnun olan vatandaşlar, cami temizliğinin belediye hizmetleri arasında önemli bir yeri olduğunu belirterek, bu çalışmalardan dolayı belediye çalışanlarına ve Kaymakam Ahmet ODABAŞ’a teşekkürlerini ilettiler.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: KIZILTEPE'DE, , RAMAZAN, AYINDA, , CAMİLER, TEMİZLENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı