Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 12:56 Bu haber 738 kez okundu
 
KIZILTEPE İLÇESİNDE KAYMAKAM ODABAŞ KARNE DAĞITIM TÖRENİNE KATILDI
Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ öğrencilerin yıl sonu karne heyecanına ortak oldu.
Mardin Haberi
KIZILTEPE İLÇESİNDE KAYMAKAM ODABAŞ KARNE DAĞITIM TÖRENİNE KATILDI

Kızıltepe ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ öğrencilerin yıl sonu karne heyecanına ortak oldu.

 

Kızıltepe ilçe  Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yıl sonu tatiline giren öğrencilere karnelerini dağıttı. ODABAŞ, Kardelen Anaokulu’nda eğitim gören minikler ile Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi ve Turgut Özal Ortaokulu öğrencilerinin karnelerini dağıtarak sevinçlerine ortak oldu. Yıl sonu karne heyecanını yaşayan öğrenciler ODABAŞ’ın elinden karnelerini almanın mutluluğunu yaşadı. 

 

İlk olarak Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi’de öğrencilere karnelerini dağıtan ODABAŞ, öğrencilere yaz tatilini iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

 

ODABAŞ, daha sonra Turgut Özal Ortaokulu’na geçti. Öğrencilerin karne coşkusuna ortak olan ODABAŞ: “Gençlerimizi çok seviyoruz ve önemsiyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Onlar için yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri için belediyemiz bünyesinde yaz okullarımız olacak. Yaz okulları bünyesinde birçok kursumuz açılacak, bu yaz onlar için iki havuz açıyoruz. Ayrıca üç gençlik merkezimiz ile gençlerimizi 2018-2019 eğitim öğretim sezonuna hazırlayacağız.” dedi.

 

ODABAŞ, son olarak Kardelen Anaokulu’nda eğitim gören miniklerin karne törenine katıldı. Burada minik öğrencilerin karnelerini dağıtan ODABAŞ, çocuklarla sohbet etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: KIZILTEPE, İLÇESİNDE, KAYMAKAM, ODABAŞ, KARNE, DAĞITIM, TÖRENİNE, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı