Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 10:38 Bu haber 1256 kez okundu
 
KASIM ERTAŞ'TAN''10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ''MESAJI
Kızıltepe Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Kasım Ertaş,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak çalışan gazetecilerin gününü kutladı.
Gündem Haberi
KASIM ERTAŞ'TAN''10 OCAK  ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ''MESAJI

Kızıltepe  Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Kasım Ertaş,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak çalışan  gazetecilerin gününü kutladı.

 

Kasım Ertaş  , yayınladığı mesajında,”Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, ideal manada haberin doğrusunu insanlara ulaşmasını sağlamak gibi anlamlı bir misyonu içermektedir. İletişim çağının hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde bu anlayışla görev icra eden tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımla kutlarım.

 

Tarafsız ve evrensel normlara uygun ilkeler çerçevesinde yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda her an haber peşinde koşan basın çalışanları, halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak da kamusal bir görevi yerine getirmektedirler. Bu duygu ve düşüncelerle, Mardin ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, Sevgi ve saygılarımı sunarım”dedi. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: KASIM, ERTAŞ'TAN''10, OCAK, , ÇALIŞAN, GAZETECİLER, GÜNÜ''MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı