Haber Detayı
08 Eylül 2017 - Cuma 17:22 Bu haber 867 kez okundu
 
‘’KAYBOLAN ÇİÇEKLER’’DE İKİ BABA İKİ KAVUŞMA
FOX’un sevilen programı Kaybolan Çiçekler, bir günde iki babayı evladına kavuşturdu. Çifte mutluluğun yaşandığı programda çocuklarını 1 yıldan uzun süredir görmeyen iki babanın hasreti sona erdi.
Magazin Haberi
‘’KAYBOLAN ÇİÇEKLER’’DE İKİ BABA İKİ KAVUŞMA

FOX’un sevilen programı Kaybolan Çiçekler, bir günde iki babayı evladına kavuşturdu. Çifte mutluluğun yaşandığı programda çocuklarını 1 yıldan uzun süredir görmeyen iki babanın hasreti sona erdi.

 

‘’ANNEME GİDİYORUM’’ DİYEREK EVDEN ÇIKTI

Hülya Tutuş, 1 yıl önce aile ziyaretine gideceğini söyleyerek evden çıktı ve bir daha geri dönmedi. 4 aylık bebeği Ali Eymen’i de yanına alan Hülya Tutuş, çocuğunun babasıyla görüşmesini de engelledi. Çocuğuna hasret kalan Hasan Tutuş eşi Hülya Tutuş’a boşanma davası açtı. Mahkeme henüz sonuçlanmadı. Dava sürecinde Ali Eymen’in velayetinin annede kalmasına karar verildi.

 

EVLAT HASRETİYLE BİR BUÇUK YIL

Hülya Tutuş, oğlu Ali Eymen’i tam bir buçuk yıl babası Hasan Tutuş’a ve babaannesi Aynur Tutuş’a göstermiyordu. Aynur Tutuş da torunu Ali Eymen’i en son geçtiğimiz Ramazan Ayı’nda gördü. Baba ve babaannenin Ali Eymen’e yaklaşmasını engellemek isteyen Hülya Tutuş, her ay iki isim için de uzaklaştırma kararı aldı.

 

HASAN TUTUŞ OĞLUNA KAVUŞTU

 

Gözü yaşlı baba ve babaannenin son umudu da İnci Ertuğrul’un sunumuyla FOX’ta yayınlanan Kaybolan Çiçekler programı oldu. Hafta içi her gün 10:45’te ekrana gelen programda gözyaşları dindi. İnci Ertuğrul ve Kaybolan Çiçekler ekibi Hülya Tutuş’a ulaştı, anneyi bu hasrete son vermesi için ikna etti ve canlı yayında tüm Türkiye o sevinç anlarına tanıklık etti. Ali Eymen, bir buçuk yılın ardından babasıyla bir araya geldi. Baba Hasan Tutuş ve babaanne Aynur Tutuş’un sevinci tüm izleyenleri bu defa mutluluktan ağlattı.

 

BABALAR ÇOCUKLARINA KAVUŞTU

 

Kaybolan Çiçekler stüdyosunda sevinç anları bununla da sınırlı kalmadı. İnci Ertuğrul aynı yayında bir başka buluşmaya da aracılık etti. Hasan Tutuş’un kardeşi Gizemnur K.’nın eşi Umut K. da yaklaşık 1 yıldır göremediği oğlu Seyit Ali’ye kavuştu. Hülya Tutuş’un, Ali Eymen’i babasıyla görüştürmesinden sonra Gizemnur da yeşil ışık yaktı. İnci Ertuğrul’un araya girmesiyle, Seyit Ali de 1 yıldır göremediği babasını kucakladı. Kaybolan Çiçekler programı, aynı gün iki babaya iki evlada mutluluk yaşattı, gözyaşlarını sildi, çifte mutluluk yaşattı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ‘’KAYBOLAN, ÇİÇEKLER’’DE, İKİ, BABA, İKİ, KAVUŞMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı