Haber Detayı
18 Ağustos 2017 - Cuma 09:42 Bu haber 1566 kez okundu
 
KENÇ: ‘ALÇAKÇA SALDIRIYI YAPANLARI VE YAPTIRANLARI LANETLİYORUM’”
ASP Elazığ İl Müdürü Suat Kenç'in 18.09.2016 tarihinde iİl Emniyet Müdürlüğü Binasına yönelik gerçekleştirilen bombalı saldırının yıl dönümünde yazılı mesaj yayınladı
- Haberi
 KENÇ:  ‘ALÇAKÇA SALDIRIYI YAPANLARI VE YAPTIRANLARI LANETLİYORUM’”

 

  Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, İlimizde geçen sene 18 Ağustos’ta bölücü terör örgütü mensupları tarafından İl Emniyet Müdürlüğü binasına yönelik bombalı araç ile  gerçekleştirilen terör saldırısının yıl dönümünde  bir mesajı yayımladı. İl Müdürü Kenç, mesajı şöyle:

 

“İlimizde ülkemizin istikrarını, birlik ve beraberliğini bozmayı hedef alan bölücü terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen menfur saldırıda şehitlik mertebesine ulaşan kahraman polis memurlarımız Serhat ÖZTÜRK, Elvan ÖZBAY ve Yusuf Kenan MUTLU’ya   bir kez daha Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, 217 gazimize  geçmiş olsun diliyor ve eski İl Emniyet  Müdürümüz rahmetli Nihat İşlek’i de rahmetle anıyorum.

 

Bu hain saldırı aziz milletimizi olduğu gibi bizleri de fevkalade üzmüştür. Bu alçakça saldırıyı yapanları ve yaptıranları lanetliyorum.

 

İlimizde 18 Ağustos’ta bölücü terör örgütü mensupları tarafından İl Emniyet Müdürlüğü binasına  yönelik bombalı araç ile  gerçekleştirilen hain saldırı ile birlikte halkımız ülkemizde huzur ve barış ortamını bozmak isteyenlere, sağduyusuyla en güzel cevabı vermişlerdir.

 

Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde geçmişte olduğu gibi şimdi de terörün üstesinden gelecek azim ve kararlığa sahiptir. Şunu herkes bilmelidir ki hiçbir terör saldırısı bizi korkutamaz, kardeşliğimizi bozmaya çalışanlar er veya geç yüce adaletine hesap vereceklerdir.

 

İnsanları korkutarak, katlederek terör hiçbir sonuç alamayacaktır. Bizim yapmamız gereken 80 milyon olarak birlikteliğimizi korumak, kardeşliğimizi pekiştirmektir.

 

Huzur ve güvenliğimizi hedef almış bu alçak saldırıyı, terörü, teröre destek verenleri ve terörün arkasındaki iç ve dış güçleri nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.”

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ELAZIĞ

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , KENÇ:, , ‘ALÇAKÇA, SALDIRIYI, YAPANLARI, VE, YAPTIRANLARI, LANETLİYORUM’”,
Yorumlar
Haber Yazılımı