Haber Detayı
10 Temmuz 2018 - Salı 13:35 Bu haber 515 kez okundu
 
LÖSEV GENÇLERİ GELENEKSEL YAZ KAMPI’NDA BULUŞUYOR
Lösemili Çocuklar Vakfı 20 senede binlerce lösemili ve kanserli çocuğun tedavisini üstlendi, maddi ve manevi yardım ulaştırdı, moral verdi.
Gençlik Haberleri Haberi
LÖSEV GENÇLERİ GELENEKSEL YAZ KAMPI’NDA BULUŞUYOR

Lösemili Çocuklar Vakfı 20 senede binlerce lösemili ve kanserli çocuğun tedavisini üstlendi, maddi ve manevi yardım ulaştırdı, moral verdi. LÖSEV ile birlikte lösemili çocuklar da büyüdü. Vakıfla bağını hiç koparmamış olan gençlerle etkinlikler ise her sene düzenli olarak devam ediyor, tedavisi bitmiş de olsa LÖSEV, çocuklarının elini hiç bırakmıyor.

 

Ekonomik zorluklar içinde uzun bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklara hastalıkları boyunca destek olan LÖSEV, sağlıkla büyüyen gençlerini unutmuyor ve onlar için etkinlikler yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelen gençlerle unutamayacakları bir yaz kampı gerçekleştirecek.

 

Yoğun bir programın kendilerini beklediği gençler, 10 – 14 Temmuz 2018 tarihleri arasında, Lösemili Çocuklar Köyü’nde buluşacaklar. Koca bir senenin yorgunluğunu Anıtkabir ziyareti, yüzme dersleri, sinema, çeşitli eğitimler ve daha birçok aktiviteyi kapsayan etkinliklerle atacaklar.

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: LÖSEV, GENÇLERİ, GELENEKSEL, YAZ, KAMPI’NDA, BULUŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı