Haber Detayı
25 Kasım 2017 - Cumartesi 09:31 Bu haber 730 kez okundu
 
Mamak'ta Öğretmenlere sürpriz ziyaret
Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Belediye Başkanı Mesut Akgül ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, ilçede bulunan okulları ziyaret ederek öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Ankara Haberi
Mamak'ta Öğretmenlere sürpriz ziyaret

 

Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Belediye Başkanı Mesut Akgül ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, ilçede bulunan okulları ziyaret ederek öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. İlçedeki 4 okula yapılan ziyarette öğretmenlere karanfil verildi.

 

Önceliğimiz erdemli insan yetiştirmek

Devletimizin, milletimizin emrinde hayırlı nesiller yetiştirmeye aracılık edecek olan öğretmenlerdir diyen Mamak Kaymakamı Ziya Polat, “Bütün neslimizin illaki doktor, mühendis olması gerekmiyor. Bizim öncelikle ahlaklı dürüst erdemli insan yetiştirmek zorunda olduğumuzu bilmemiz gerekiyor. Bu konuda imkanlarımız doğrultusunda kaymakamlığımız ve belediyemiz her daim yanınızda. Öğretmenler gününüz kutlu olsun” dedi.

 

Eğitimin her daim destekçisiyiz

Türkiye’nin eğitimde ciddi bir mesafe kat ettiğini söyleyen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül,“Bizlerde yerel yöneticiler olarak imkanlarımız dahilinde yavrularımızın eğitimi için her daim yardım ve desteklerimizi veriyoruz.  Biliyoruz ki eğitim ne kadar kaliteli ve iyi olursa ülkemizin önü o kadar açılacak ve bir o kadarda ileri gideceğiz. Bugünlere gelmemizde emeği bulunan, hayatta olan ya da olmayan tüm öğretmenlerimizi, bir kez daha saygı ile anıyor ve görevi başındaki öğretmenlerimize de sağlık, başarı ve mutluluk dolu yıllar diliyorum“ dedi. 

 
ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA/MAMAK
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mamak'ta, Öğretmenlere, sürpriz, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı