Haber Detayı
08 Kasım 2017 - Çarşamba 10:23 Bu haber 838 kez okundu
 
MARDİN 2.YAPI GRUBU İNŞAAT TADİLAT FUARI BUGÜN AÇILIYOR
8-12 Kasım tarihleri arasında Mardin Movapark'ta 2.Yapı Grubu İnşaat Tadilat Fuarı açılıyor,Fuar Bugün saat 14:00'da Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Yaman'ın katılımıyla bugün saat 14.00'te açılışı yapılacak. Buradasınız : Duyuru ve Etkinlikler 2.Mardin Yapı Grubu İnşaat Tadilat Fuarı 16 Ekim 2017 Pazartesi Yapı sektörünün ve Güneydoğu Anadolu'nun en önemli buluşma noktalarından biri olan
Mardin Haberi
 MARDİN 2.YAPI GRUBU İNŞAAT TADİLAT FUARI BUGÜN AÇILIYOR

8-12 Kasım tarihleri arasında Mardin Movapark'ta  2.Yapı Grubu İnşaat Tadilat Fuarı açılıyor,Fuar Bugün saat 14:00'da  Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili  Mustafa Yaman'ın katılımıyla bugün saat 14.00'te açılışı yapılacak.

 

Ana sponsorluğunu DEKİNSAN Şirketler grubu ve SİNANOĞLU Grup'un yaptığı fuarın sponsorlukalrını KARABOĞA Şirketler Grubu,MARTU Gazbeton yaptığı fuar MOVA Park fuar alanında bugün saat 14.00'te yapılacak açılışın ardından 12 Kasım tarihine kadar ziyaretçilere açık tutulacak.

 

 Yapı sektörünün ve Güneydoğu Anadolu'nun en önemli buluşma noktalarından biri olan Mardin'de MARBUILD'17 Yapı Grubu İnşaat Tadilat Fuarı'nın 2.si 08-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Mardin Fuar Alanında düzenlenmektedir.

 

Fuarın hedefi; müteahhitleri, inşaat malzemeleri üreticilerini, kurum kuruluş ve işletmeleri ile yapıya ilgi duyan herkesi ve yapı sektörünün önde gelen firmalarını bölgenin önemli koordinasyon merkezlerinden biri olan Mardin'de buluşturmayı hedefleyen fuarın yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

 

Bu sene 25.000 m2'lik bir alana kurulacak fuarda hem kapalı alanda hem de açık alanlarda firmalar ürünlerini  sergileyecek.

 

MARBUILD'17 Fuarında yapı malzemeleri, bina otomasyonu, iş ve inşaat makinaları, kent ve çevre donatıları, tadilat, restorasyon, elektrik ve aydınlatma, enerji, güneş enerjisi, doğalgaz, ısıtma-soğutma, mobilya, dekorasyon, kapı-pencere-mutfak, emlak-konut, ev gereçleri- beyaz eşya üreticileri yer alıyor.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , MARDİN, 2.YAPI, GRUBU, İNŞAAT, TADİLAT, FUARI, BUGÜN, AÇILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı