301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 14:37 Bu haber 338 kez okundu
 
Mardin Artuklu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayınladı
Mardin Artuklu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayınladı
Mardin Haberi
Mardin Artuklu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayınladı

Mardin Artuklu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayınladı

 

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımaları gerekmektedir.

 

1- Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, (1) bir adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir. Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. (Doçent kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.)

 

2- Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları bölümünü belirtir dilekçelerine özgeçmiş, doktora diplomasının tasdikli sureti, nüfus cüzdanı sureti, 1 adet fotoğraf ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı teslim edeceklerdir. Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

 

3- Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulu tarafından denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekir.

 

Başvuru Yeri :

Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Doçent başvuruları Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne (Personel Daire Başkanlığı), Doktor Öğretim Üyesi başvuruları ise ilgili Fakülte veya Yüksekokullara şahsen veya posta ile yapılacaktır. (Süresi  içinde  yapılmayan Başvurular, eksik belgeli dosyalar ile yapılan başvurular ve postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

 

ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ  ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

 

http://www.artuklu.edu.tr/tr/personel-daire-baskanligi/duyurular/ogretim-uyesi-alim-ilani-doc--dr-ogr-uyesi-12042019

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mardin, Artuklu, Üniversitesi, Öğretim, Üyesi, Alım, İlanı, Yayınladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı