Haber Detayı
02 Haziran 2017 - Cuma 09:17 Bu haber 850 kez okundu
 
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı personeline iş güvenliği eğitimi verdi. Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında gerçekleşen eğitime daire başkanlığı müdürleri ve haşere ve vektörel ilaçlama biriminde çalışan 98 personel katıldı.
Resmi İlan Haberi
MARDİN BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYESİ PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı personeline iş güvenliği eğitimi verdi.  Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında gerçekleşen eğitime daire başkanlığı müdürleri ve haşere ve vektörel ilaçlama biriminde çalışan 98 personel katıldı. Eğitimde personelin iş güvenliği konusunda yapması gerekenler anlatıldı.

 

Personel eğitimlerini önemsediklerini belirten Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “Belediyemiz her yönüyle kentimizin güzelleşmesi adına hizmetlerini sürdürmektedir. Yaşanabilir bir Mardin hedefiyle çıkılan yolda başarıyla çalışmaktayız. Öte yandan çalışmalarımızda personelimizin de her yönüyle bilgili olmasını istiyoruz. Bu nedenle eğitimlerle mesleki eğitime önem veriyoruz. Bugün de personelimiz iş güvenliği konusunda eğitimlerini aldılar. Bundan sonra da eğitimlerle personelimizin gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-AMRDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, BÜYÜKŞEHİR, , BELEDİYESİ, PERSONELİNE, İŞ, GÜVENLİĞİ, EĞİTİMİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MARDİN BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYESİ PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
Yorumlar
Haber Yazılımı