301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Temmuz 2018 - Pazartesi 20:39 Bu haber 1199 kez okundu
 
MARDİN ÇANAKKALE'DE RESİM SERGİSİ İLE TRUVA ŞENLİKLERİNDE TANITILACAK
Mardinli Ressam Nasır Türk 54. Uluslararası Çanakkale Truva Şenlikleri kapsamında Çanakkale'de ''AH MARDİN KONUŞABİLSE''resim sergisi açacak.
Kültür ve Sanat Haberi
MARDİN ÇANAKKALE'DE RESİM SERGİSİ İLE TRUVA ŞENLİKLERİNDE TANITILACAK


Mardinli Ressam Nasır Türk 54. Uluslararası Çanakkale Truva Festivali etkinlikleri kapsamında Çanakkale'de ''AH MARDİN KONUŞABİLSE''resim sergisi açacak.

 

Yıllardır kendi imkanları ile  yaptığı Mardin Resimlerini ülkemizin  çeşitli illerinde açtığı ve büyük ilgi gören resim sergileri ile Mardin'in tanıtımına önemli katkı sağlayan Ressam Nasır Türk,bu kez  54. Uluslararası Çanakkale Truva Festivali etkinlikleri kapsamında Çanakkale'de ''AH MARDİN KONUŞABİLSE''resim sergisi açacak.

 

 1963 yılından beri  düzenlenen Uluslararası Çanakkale Truva Festivali, Barışın Kenti Çanakkale’nin keyifli atmosferini daha da eğlenceli hale getirecek. Misafirlerine bu kez “Ey Özgürlük” sloganıyla merhaba demeye hazırlanan festival kapsamında şehir kültür ve sanatı doyasıya yaşayacak.

 

Barışın Kenti Çanakkale'de ÇTSO Çanakkale Evi   (Kemalpaşa Mahallesi ,Ahmetpaşa caddesi no;14 Çanakkale )'de 08-15 Ağustos tarihlerinde açacağı sergi ile Kadim kent Mardin'i Çanakkalılere tanıtacak.

 

8 Ağustos 2018 saat 18.00'de ÇTSO Çanakkale Evi   (Kemalpaşa Mahallesi ,Ahmetpaşa caddesi no;14 Çanakkale )'de verilecek Kokteyl sonrası açılacak sergi Çanakkaleli sanatseverlerin ziyaretine açılacak ve 15 Ağustos taraihine kadar ziyarete açık tutulacak.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, ÇANAKKALE'DE, RESİM, SERGİSİ, İLE, TRUVA, ŞENLİKLERİNDE, TANITILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı