Haber Detayı
17 Haziran 2017 - Cumartesi 10:26 Bu haber 341 kez okundu
 
MARDİN'DE AK PARTİ KADIN KOLLARI ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanlığı, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında başarılı öğrencileri karne hediye olarak giydirildi. Öğrencileri giydiren Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra öğrencilerle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldiler.
Mardin Haberi
MARDİN'DE AK PARTİ KADIN KOLLARI ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanlığı, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında başarılı öğrencileri karne hediye olarak giydirildi.  Öğrencileri giydiren Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra öğrencilerle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldiler.

 

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın yüzünde bir nebzede olsa tebessümü görmek için hem karne hediyesini vermek hem de Bayram Sevincini yaşatmak için onlarla bir araya gelip hediyelerini beraber seçtik. Akşamda İl Kadın Kolları olarak hazırlamış olduğumuz iftar yemeğinde tekrar bir araya geldik. Yüzlerindeki mutluluğu görmek her şeye yetti.” dedi.

 

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu ve partililer öğrencilerle yakından ilgilenirken öğrenciler, Başkan Hülya Hakimoğlu ve partililere teşekkür ettiler.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN'DE, AK, PARTİ, KADIN, KOLLARI, ÇOCUKLARI, SEVİNDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı