301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 10:32 Bu haber 270 kez okundu
 
MARDİN'DE ARICILARA GÜNEŞ PANELLERİ VE BARAKALARI DAĞITILDI
Mazıdağı İlçeTarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde, GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen Arıcılığı Geliştirme Projesi kapsamında hazırlanan "Arıcılıkta Güneş Enerjisi ve Baraka Projesi"nin güneş panelleri ve barakaları İlçe Müdürlüğü bahçesinde Bal Üreticileri Birliğine üyesi 21 arıcıya dağıtımı yapıldı.
Mardin Haberi
MARDİN'DE ARICILARA GÜNEŞ PANELLERİ VE BARAKALARI DAĞITILDI

   Mazıdağı İlçeTarım ve Orman  Müdürlüğü  bünyesinde, GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen Arıcılığı Geliştirme Projesi kapsamında hazırlanan "Arıcılıkta Güneş Enerjisi ve Baraka Projesi"nin güneş panelleri ve barakaları İlçe Müdürlüğü bahçesinde  Bal Üreticileri Birliğine üyesi 21 arıcıya  dağıtımı yapıldı. 

 

Dağıtım törenine Mazıdağı Kaymakamı  Mustafa Dinç, Mardin İl Tarım ve Orman Müdürü Menduh DİNLER, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Şirin AYDIN KAYA, Mazıdağı İlçe Tarım ve Orman Müdürü Eyüp AYDIN, Derik İlçe Tarım ve Orman Müdürü Abdullah OSMANOĞLU, Mardin Bal Üreticileri Birliği Başkanı Şevket BEDİRHANOĞLU, Kurum amirleri, Mazıdağı arıcıları ve vatandaşlar katıldı.

 

Dağıtılan güneş paneli ve barakalar üreticilerimiz ve katılımcılar tarafından büyük beğeni aldı. İlçe Kaymakamı  Mustafa DİNÇ ve İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Menduh DİNLER, projeye katkılarından dolayı  Bal Üreticileri Birliği Başkanına ve emeği geçen tüm kurum çalışanlarına teşekkür etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: Editör:
Etiketler: MARDİN'DE, ARICILARA, GÜNEŞ, PANELLERİ, VE, BARAKALARI, DAĞITILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı