Haber Detayı
16 Haziran 2017 - Cuma 17:07 Bu haber 417 kez okundu
 
Mardin'de Bölgesel Terör Ağı Yapılanması Çalıştayı Yapıldı
Polis Akademisi'nin düzenlediği "PKK'nın Bölgesel Terör Ağı Yapılanması" konulu çalıştay ve basın tanıtımı Mardin'de gerçekleştirildi.
Mardin Haberi
Mardin'de Bölgesel Terör Ağı Yapılanması Çalıştayı Yapıldı

Polis Akademisi'nin düzenlediği  "PKK'nın Bölgesel Terör Ağı Yapılanması" konulu çalıştay ve basın tanıtımı Mardin'de  gerçekleştirildi. 

 

Programa Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin AK Parti Milletvekili Orhan Miroğlu, Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çolak, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Yaşar Hacısalihoğlu, Polis Akademisi Başkan Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı Zafer İzcan, genel yayın yönetmenleri, köşe yazarları, gazeteci ve yazarlar katıldı. 
 

      "PKK'nın Bölgesel Terör Ağı Yapılanması" konulu raporun basın tanıtımı Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman'ın konuşmasıyla başladı. Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çolak ve Mardin AK Parti Milletvekili Orhan Miroğlu'nun konuşmaları ile devam etti. Program Ömer Aslan'ın rapor ile ilgili olarak katılımcılara yaptığı sunumun ardından, "PKK'nın Bölgesel Terör Ağı Yapılanması" konulu çalıştay toplantısıyla çalıştay sona erdi.
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mardin'de, Bölgesel, Terör, Ağı, Yapılanması, Çalıştayı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı