Haber Detayı
12 Ekim 2018 - Cuma 16:21 Bu haber 1174 kez okundu
 
MARDİN'DE GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU
Mardin İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından milli birlik, beraberlik ve manevi duyguların canlı tutulması amacıyla "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" etkinliği düzenlendi.
Mardin Haberi
MARDİN'DE GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

Mardin İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından  milli birlik, beraberlik ve manevi duyguların canlı tutulması amacıyla "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" etkinliği düzenlendi.

 

Mardin İl Müftüsü İsmail Çiçek 'in katılımıyla Sabah Namazını Ramazan Ballı Camisinde  kılan gençlere Mardin İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından Simit ve çay ikramında bulunuldu.

 

Mardin İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü yöneticisi Enes Güneş ;''Amaçlarının gençlerin camiye gelerek toplu halde cemaatle namaz kılmalarını ve bu alışkanlığı kazanmalarını sağlamak olduğunu anlatan  ve   "Milli ve manevi değerlere sahip gençlerin ülkesine ve bayrağına daha faydalı olacağı kanaatindeyiz. Gençlerimizle camilerde buluşmayı ve onlarla aynı secdede Rabbimize ulaşmayı istiyoruz. Çünkü gençliğin aidiyet duygusunun en güçlü olduğu yer ailedir ama ondan sonra camilerimizdir. Bu vesileyle camilerimizi gençlerle ihya etmek ve onları camilere bağlı kılmak Müftülüğümüzün hedefleri arasındadır." dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN'DE, GENÇLER, SABAH, NAMAZINDA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı