Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 13:30 Bu haber 725 kez okundu
 
MARDİN'DE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ''KAN KARDEŞİYİZ BİZ''PROJESİ
Mardin TOKİ İlkokulu öğretmen ve öğrencileri,Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan BERHUNİ’ yi ziyaret ederek , sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırlamış oldukları ‘ KAN KARDEŞİYİZ BİZ’ projesinin sunumunu yaptılar.
Mardin Haberi
MARDİN'DE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ''KAN KARDEŞİYİZ BİZ''PROJESİ

Mardin TOKİ İlkokulu öğretmen ve öğrencileri,Artuklu  İlçe Milli Eğitim Müdürü  Hasan BERHUNİ’ yi ziyaret ederek ,  sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırlamış oldukları ‘ KAN KARDEŞİYİZ BİZ’ projesinin sunumunu yaptılar.

 

Mardin TOKİ İlkokuluVeli, öğretmen ve  öğrencilerinin  ortaklaşa hazırladıkları projeyle  kan bağışının önemi, öneminin farkındalığı ve kan bağışçısına ulaşma  seferberliği başlattıklarını belirttiler.

 

      Kan bağışı bekleyen binlerce vatandaşın sesini duyurabilmek ve onların kalplerine dokunabilmek için geliştirmiş oldukları  ‘KAN KARDEŞİYİZ BİZ’ projesiyle (2018 Ekim- Aralık) döneminde 103 kan bağışçısına ulaşılmış olduğunu ve bu proje kapsamında gerçekleşecek olan kan bağışı işlemlerinin ise  2019  Haziran tarihine kadar devam edeceğini  dile getirdiler.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/ARTUKLU

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN'DE, İLKOKUL, ÖĞRENCİLERİNDEN, ''KAN, KARDEŞİYİZ, BİZ''PROJESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı