301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Temmuz 2018 - Salı 19:47 Bu haber 841 kez okundu
 
MARDİN'DE KANSER TARAMA YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Ulusal Kanser Taraması Programı yürütülmekte olan Mardin'de , Kanser Tarama Sayılarının arttırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Tarama Yarışması sonuçları belli oldu.
Mardin Haberi
MARDİN'DE KANSER TARAMA YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Ulusal Kanser Taraması Programı yürütülmekte olan Mardin'de , Kanser Tarama Sayılarının arttırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Mardin İl Sağlık Müdürlüğü  Kanser Tarama Yarışması sonuçları belli oldu.

 

Mardin il sağlık müdürlüğü tarafından Kanser Tarama Sayılarının arttırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Kanser Tarama Yarışması sonucunda, 1. olan Aile Hekimi Mircan Yağmur Dark ve Aile Sağlığı Elamanı Seher Coşkun; 2. Olan Aile Hekimi Emrullah Urtekin ve Aile Sağlığı Elemanı Eylem Türkman; 3. Olan Aile Hekimi Cahit Öztürk ve Aile Sağlığı Elemanı Güler Demir’e ve Mazıdağı İlçe Sağlık Müdürlüğü personellerine;Mardin  İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet YAVUZ, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hidayet BAKAÇ ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Murat SİNANOĞLU tarafından teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

 

Mardin İlinde Kanser Taramaları; tüm Aile Sağlığı Merkezlerinde, Artuklu KETEM, Kızıltepe KETEM ve Artuklu Sağlıklı Hayat Merkezinde ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN'DE, KANSER, TARAMA, YARIŞMASINDA, ÖDÜLLER, SAHİPLERİNİ, BULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı