Haber Detayı
03 Mayıs 2018 - Perşembe 08:40 Bu haber 1409 kez okundu
 
''MARDİN'E VE MARDİNLİ'YE HİZMET İÇİN ADAY ADAYI OLDUM''
Ak Parti Mardin aday adayı İbrahim Kösen,24 Haziran seçimlerinde Mardin'e ve Mardinli'ye Hizmet için aday adayı olduğunu açıkladı.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
''MARDİN'E VE MARDİNLİ'YE HİZMET İÇİN ADAY ADAYI OLDUM''

Ak Parti Mardin aday adayı İbrahim Kösen,24 Haziran seçimlerinde Mardin'e ve Mardlnli'ye Hizmet için aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Öncelikle İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek,çalışmalarından ve verdikleri destek dolayısıyla teşekkür eden,Ak Parti Mardin aday adayı İbrahim Kösen,24 Haziran seçimlerinde Mardin'e ve Mardlni'ye Hizmet için aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Mardin'de istihdam yaratacak,Projelerinin  hazır olduğunu ve yetkililer tarafından onaylanarak başlangıç aşamasına getirildiğini belirten İbrahim Kösen son yıllarda Turizm'de yıldızı parlayan Mardinimize ,DİKA Genel Sekreterliği Binasının karşı tarafına 5 Yıldızlı Otel ve Büyük Kongre Merkezi ile Mardin Merkez'de  yapımına yakında başlanacak olan AVM ile en az 1650 kişiye istihdam sağlanacağını müjdeledi.

 

Tüm çalışmalarını Mardin'in gelişimi ive Ekonomik kalkınması yönünde olduğunu belirten İbrahim Kösen laf değil ,iş ve hizmet üreteceklerini Mardin'in layık olduğu ve hak ettiği yere gelmesi için büyük çaba harcayacağını belirtti.

 

Millete ,Mardin'e hizmetkar olmak için ,Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan sevdası ile çıktığım bu yolda ,seçilirim yada seçilmem ,her zaman olduğu gibi partimin hizmetinde olacağım.


15 temmuz"da nasıl ki meydanlarda olup demokrasiye sahip çıktıysak, bu gün ülkemiz için hayatı önem taşıyan bu seçim sürecinde de, aynı görev aşkı ile Ülkeme,Mardin'e ve Cumhurbaşkanımızın hizmetinde olacağım.''dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ''MARDİN'E, VE, MARDİNLİ'YE, HİZMET, İÇİN, ADAY, ADAYI, OLDUM'',
Yorumlar
Haber Yazılımı