Haber Detayı
10 Şubat 2018 - Cumartesi 14:15 Bu haber 806 kez okundu
 
MARDİN İL M.EĞİTİM MÜDÜRÜ SARI KIRSAL MAHALLELERDEKİ OKULLARA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
Mardin İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. dönemi okul ziyaretlerine Savur ilçesi kırsal mahalle okulları ile başladı.
- Haberi
MARDİN İL M.EĞİTİM MÜDÜRÜ SARI  KIRSAL MAHALLELERDEKİ  OKULLARA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

 Mardin  İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. dönemi okul ziyaretlerine   Savur ilçesi  kırsal mahalle okulları ile başladı.

 

 Mardin  İl Millî Eğitim Müdürü Yakup  SARI, Maarif Müfettişi Süleyman AKIN ile Savur ilçesinde bulunan Bengisu İlkokulu, İçören İlkokulu/Ortaokulu, İçören İlkokulu Anasınıfı, Tokluca Delali Öz İlkokulu/Ortaokulu, Kayacıklar İlkokulu, Harmantepe İlkokulu/Ortaokulu, Harmantepe İlkokulu Anasınıf, Sancaklı İlkokulu, Başağaç İlkokulu, Yaylayanı İlkokulu, Evkuran İlkokulu, Üçerli İlkokulu ve Hisarkaya İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

 

    Mardin  İl Millî Eğitim Müdürü Yakup   SARI, ziyaret ettiği okullarda  Mardin  Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN’ın hediye kitaplarını öğrencilere  takdim etti. Okullarda öğretmenler ile sohbet eden SARI:’’ Öncelikle 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi hepimize hayırlı olsun. Umarım 1. Dönem yakalamış olduğumuz başarı ivmesi bu dönem aratarak devam edecektir. Bizler de 1. Dönem yapmış olduğumuz okul ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyoruz. Bu ziyaretlerde özellikle kırsal mahallelerdeki okullarımızı ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Çünkü kırsal mahallede görev yapan öğretmenlerimiz merkezden uzak olmaları nedeni ile gözden de uzak olduklarını düşünebiliyorlar. İnşallah bu ziyaretlerimiz ile hem sizlerin hem öğrencilerimizin her zaman yanınızda olduğumuzu bir kez daha hatırlatmış oluruz. Her türlü sıkıntınızda hiç çekinmeden İl Millî Eğitim Müdürlüğüne gelebilirsiniz. Biz size yardımcı olmak ve size hizmet etmek için bu görevdeyiz. Bu duygularla yeni dönemin hayırlara vesile olmasını diler, sizlere ve öğrencilerinize başarılar dilerim’’ dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, İL, M.EĞİTİM, MÜDÜRÜ, SARI, , KIRSAL, MAHALLELERDEKİ, , OKULLARA, ZİYARET, GERÇEKLEŞTİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı