Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 10:56 Bu haber 681 kez okundu
 
MARDİN İL MÜDÜRÜ SARI SINAVLA ÖĞRENCİ ALAN OKULLARIN OKUL MÜDÜRLERİYLE BİRARAYA GELDİ
Mardin Milli Eğitim İl Müdürü Yakup SARI,Mardin'de 2018-2019 eğitim öğretim yılında sınavla öğrenci alan okulların okul müdürleriyle bir araya geldi.
Mardin Haberi
MARDİN İL MÜDÜRÜ SARI SINAVLA ÖĞRENCİ ALAN OKULLARIN OKUL MÜDÜRLERİYLE BİRARAYA GELDİ

Mardin Milli Eğitim İl Müdürü Yakup  SARI,Mardin'de 2018-2019 eğitim öğretim yılında sınavla öğrenci alan okulların okul müdürleriyle bir araya geldi.

 

     SARI, okulların kalitesini ve öğrencilerin niteliklerini artırmaya yönelik yapılan toplantıda, şunları aktardı: “Bulunduğumuz makamlar, üzerimize büyük sorumluluklar yüklemektedir. Hal böyle olunca sizler tabiri yerindeyse eğitim sistemimizin Uç Beylerisiniz, bu durum okullarımızın kalitesini ve öğrencilerimizin niteliklerini arttırma hususunda siz değerli hocalarımıza büyük bir görev yüklemektedir. Okullarımızın eğitimini şekillendirecek olanlar sizlersiniz diye ilave etti. Bulunduğunuz makamlar dert yanma makamları değil, var olan problemleri çözüme kavuşturma makamıdır. Bunun için yüreğimizi ortaya koymalıyız ki yapabileceklerimizin en iyisini yapmaya muvaffak olalım. Hedefimiz Vatanını milletini seven, elinden ve dilinden zarar gelmeyen bir nesil yetiştirmek diye aktardı. Bütün öğrencilerimizin iyi yetişmesi ülkemizin ve geleceğimizin ihyasına vesile olacaklardır; diyen SARI, ülkemizin kalkınması öğrencilerimizin yetişmesiyle mümkündür.” dedi.   

 

       Bu ise gecelerimizi ve gündüzlerimizi öğrencilerimize adayarak gerçekleştirebileceğimizi aktaran SARI toplantıya katılımlarından dolayı Okul Müdürlerine teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, İL, MÜDÜRÜ, SARI, SINAVLA, ÖĞRENCİ, ALAN, OKULLARIN, OKUL, MÜDÜRLERİYLE, BİRARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı