Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 15:15 Bu haber 1264 kez okundu
 
MARDİN KÜLTÜR EVİ'NDE RAVZA KAVAKÇI KAN'DAN ANLAMLI DUA
Ankara MAREV Mardin Kültür evine taziye ziyaretinde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan 25 yaşında vefat eden Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun Oğlu Zerdeşt Miroğlu i ve Afrin'de şehit düşen askerler için dua okudu.
Ankara Haberi
 MARDİN KÜLTÜR EVİ'NDE RAVZA KAVAKÇI KAN'DAN ANLAMLI DUA

 Ankara MAREV Mardin Kültür evine taziye ziyaretinde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan 25 yaşında vefat eden Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun Oğlu Zerdeşt Miroğlu  ve Afrin'de şehit düşen askerler için  dua okudu.

 

 

Ankara MAREV Mardin Kültür Evi'nde Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu ve Eşi Canan Miroğlu ile kızları Hiwa Miroğlu Bugün 10.00ile 20.00 saatleri arasında gelen taziyeleri kabul edecekler..

 

Sabah saat 10.00'da Ankara MAREV Mardin Kültür evi'ne Ailesi ile birlikte gelen Ak parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu Eşi ve Kızı ile birlikte taziyeleri kabul ediyor.Ziyaretçi akını yaşanan Taziye için gelen  Ankara MAREV Mardin Kültür evine taziye ziyaretinde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan 25 yaşında vefat eden Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun Oğlu Zerdeşt Miroğlu  ve Afrin'de şehit düşen askerler için  dua okudu.

 

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan,Taziyeye Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile birlikte geldi.Herkese başsağlığı dileyen Ravza Kavakçı Kan ikram edilen yöresel Mırra kahvesinden içti.

 

Daha sonra Afrin'de şehit düşen askerler için de dua edenAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan herkesi Şehitler ve Zerdeşt Miroğlu için Fatiha okumaya davet etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

ABDULLAH ORTAÇ/ÖZEL HABER

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , MARDİN, KÜLTÜR, EVİ'NDE, RAVZA, KAVAKÇI, KAN'DAN, ANLAMLI, DUA,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı