Haber Detayı
30 Haziran 2018 - Cumartesi 12:57 Bu haber 392 kez okundu
 
MARDİN MEM SARI’DAN YKS SINAVI’NA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ
Mardin İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI,Mardin ili genelinde 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrenciler için mesaj yayımladı.
Mardin Haberi
MARDİN MEM  SARI’DAN YKS SINAVI’NA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ


        Mardin  İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI,Mardin ili  genelinde 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrenciler  için mesaj yayımladı.

 

 Mardin  İl Millî Eğitim Müdürü YakupSARI, mesajında:

 

            ‘’ Değerli Öğrencilerim, yoğun bir çalışma temposunun ardından hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavına gireceksiniz. Sizler tüm eğitim öğretim yılı boyunca elinizden geleni yapmak için hazırlandınız. Üniversiteye adım atmak için gireceğiniz bu sınavda heyecan ve strese kapılmadan tüm emeklerinizi karşılığını alacağınıza eminim. Bu sınavın her şeyin başlangıcı veya sonu olduğu düşüncesine kapılmadan başarılı olacağınıza inancım tamdır. Kırsal Mahallelerden ve kendi ilçesi dışında sınava girecek öğrencilerimizin barınma ihtiyaçlarını gidermek adına İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimizle koordineli bir şekilde önlemlerimizi almış durumdayız. Sınava girecek öğrencilerimiz aşağıda liste halinde isimleri yazılan okullarımızda kalabilirler. Barınma konusunda ihtiyacı olan öğrencilerimiz İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimize ve ekte sunulan okullarımıza başvurarak bu konuda yardım alabilirler. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda siz değerli öğrencilerimize başarılar diler, sınavın şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim’’ dedi.

 

        

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, MEM, , SARI’DAN, YKS, SINAVI’NA, GİRECEK, ÖĞRENCİLERE, MESAJ,
Yorumlar
form>
Haber Yazılımı