301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Mayıs 2018 - Cuma 20:43 Bu haber 6233 kez okundu
 
MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI İBRAHİM KÖSEN'DEN ''19 MAYIS ''MESAJI
Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı İbrahim Kösen 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.
- Haberi
MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI İBRAHİM KÖSEN'DEN  ''19 MAYIS ''MESAJI


Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı İbrahim Kösen 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

 

İbrahim Kösen mesajında; ''Türk Ulusu'nun onurlu ve şerefli bir ulus olarak yaşamasını sağlamak amacıyla başlattığı ulusal hareketin ilk adımı olan 19 Mayıs 1919 tarihi, Milletimizin adeta yeniden doğduğu kutlu bir gündür ve aziz milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahiptir. Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından bugünle yarın arasında köprü olan, Türkiye Cumhuriyeti'nin korunması, gelişmesi ve çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasının, genç kuşaklar marifetiyle gerçekleşeceğinin bir ifadesi olarak bu önemli gün Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler.


Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve Hemşehrilerimin  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, tüm gençlerimizi sevgiyle selamlıyorum.”dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, MİLLETVEKİLİ, ADAY, ADAYI, İBRAHİM, KÖSEN'DEN, , ''19, MAYIS, ''MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı