301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Kasım 2018 - Pazar 14:27 Bu haber 616 kez okundu
 
MARDİN MÜZESİ LEYLİ GECESİNİN BU HAFTAKİ KONUĞU KEMAL NEHROZOĞLU OLDU
Mardin Müzesi tarafından her cumartesi akşamı düzenlenen ve Geleneksel hale gelen Leyli programında bu haftaki konukları Cumhurbaşkanlığı Eski Genel sekreterlerinden emekli Vali ve MARSEV Genel Başkanı Kemal Nehrozoğlu ve il dışından gelen misafirler oldu.
- Haberi
MARDİN MÜZESİ LEYLİ GECESİNİN  BU HAFTAKİ KONUĞU  KEMAL NEHROZOĞLU OLDU

Mardin Müzesi tarafından her cumartesi akşamı düzenlenen ve Geleneksel hale gelen  Leyli programında bu haftaki konukları Cumhurbaşkanlığı  Eski Genel sekreterlerinden  emekli Vali  ve MARSEV Genel Başkanı Kemal Nehrozoğlu ve  il dışından gelen misafirler oldu.

 

Mardin Müzesi  tarafından her cumartesi akşamı düzenlenen Leyli programının  bu haftaki konukları Cumhurbaşkanlığı  eski genel sekreterlierinden,Emekli Vali ve MARSEV Genel Başkanı  Kemal Nehrozoğlu, il dışından gelen misafirler ve Mardinli vatandaşlar oldu.

 

Masal anlatıcısı Ebuburak Toparli anlattığı Şahmaran hikâyesiyle dinleyicileri uzak diyarlara götürdü. Daha sonra Reyhanî Müzik Grubu  tarafından seslendirilen  halk ezgileri ve türküler eşliğinde konuklar  moral buldu.

 

Mardin Müzesi tarafından artık Geleneksel hale gelen ve Cumartesi akşamlarında icra ettiği  Leyli programları devam ediyor.Mardinli vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gösterilen Leyli Geceleri,her hafta önemli konukları da ağırlamaya devam ediyor.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, MÜZESİ, LEYLİ, GECESİNİN, , BU, HAFTAKİ, KONUĞU, , KEMAL, NEHROZOĞLU, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı