Haber Detayı
17 Haziran 2017 - Cumartesi 11:08 Bu haber 514 kez okundu
 
MARDİN SAĞLIK İL MÜDÜRÜ DERVİŞ'TEN DR.ALİ SEREN'E TEŞEKKÜR BELGESİ
Mardin İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet DERVİŞ ,Mardin Park Hastanesinde Anestezi Uzmanı olarak görev yapan Dr. Ali Rıza Şeren'e ziyarette bulunarak, 2014 yılından bu yana Doku ve Organ Bağışı konusunda özverili çalışmalarından ve verdiği emekten dolayı teşekkür ederek,Teşekkür Belgesi verdi.
Mardin Haberi
MARDİN SAĞLIK İL MÜDÜRÜ DERVİŞ'TEN DR.ALİ SEREN'E TEŞEKKÜR BELGESİ

Mardin İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet DERVİŞ ,Mardin Park Hastanesinde Anestezi Uzmanı olarak  görev yapan  Dr. Ali Rıza Şeren'e ziyarette bulunarak,  2014 yılından bu yana  Doku ve Organ Bağışı konusunda özverili çalışmalarından ve verdiği emekten dolayı teşekkür ederek,Teşekkür Belgesi verdi.

 

Mardin İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet DERVİŞ ,Mardin Park Hastanesinde Anestezi Uzmanı olarak çalışan Dr. Ali Rıza Şeren'e ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Sağlık Müdürü Dr. Mehmet DERVİŞ ve Mardin İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Timurağaoğlu , Ali Rıza Şeren'e 2014'ten beri Doku ve Organ Bağışı konusunda özverili çalışmalarından ve verdiği emekten dolayı teşekkür ederek kendisine Teşekkür Belgesi verildi.

 

Bu ziyaretten büyük bir memnuniyet ve mutluluk duyan Mardin Park Medical Hastanesi Anestesi uamznı  Dr. Ali Rıza Şeren, "Doku ve Organ Bağışı konusunda halkımızın ve sağlık çalışanlarımızın daha duyarlı ve hassas olması gerektiğini , bağışlanan her organın yeni bir hayat kurtardığını ve özverili çalışmalarında desteğini hiç esirgemeyen Mardin Park Hastanesi Yönetimi ve Çalışanlarına teşekkür etti. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, SAĞLIK, İL, MÜDÜRÜ, DERVİŞ'TEN, DR.ALİ, SEREN'E, TEŞEKKÜR, BELGESİ,
Yorumlar
">
Haber Yazılımı