Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 10:55 Bu haber 767 kez okundu
 
MARDİN SGK DAN EĞİTİM SEMİNERİ
Mardin Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Ömerli ilçesinde bulunan Kamu Kurumlarına SGK ile ilgili iş ve işlemleri hakkında cezalı duruma düşmemeleri açısından ilgili personellerine eğitim semineri düzenledi.
Mardin Haberi
  MARDİN SGK DAN  EĞİTİM SEMİNERİ

Mardin  Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü  Ömerli ilçesinde bulunan Kamu Kurumlarına SGK ile ilgili iş ve işlemleri hakkında cezalı duruma düşmemeleri açısından  ilgili personellerine eğitim semineri düzenledi.

 

Seminerde Konuşan İl Müdürlüğü yetkilileri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına sigortalı işlemleri ve uygulanan idari para cezalarında yapılan hataların önlenmesine yönelik benzer eğitimlerin verilmeye devam edileceğini , karşılıklı iş birliği içinde sorunlara çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi.

 

Seminere Artuklu SGM Müdür Yardımcısı Yusuf Yaman, Şef Burhanettin AKIN, Şef Abdulkadir DİLEN, Ömerli Kaymakamlığı, Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ömerli İlçe Emniyet Müdürlüğü,    Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Ömerli İlçe  Tarım Müdürlüğü, Ömerli Adliyesi, Ömerli Tapu Müdürlüğü, Ömerli Mal Müdürlüğü, Ömerli Belediyesi, Ömerli Devlet Hastanesi ile diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Personelleri katıldı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , , MARDİN, SGK, DAN, , EĞİTİM, SEMİNERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı