Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 18:59 Bu haber 1617 kez okundu
 
MARDİN TRAVEL TURKEY İZMİR FUARINDA GÖRÜCÜYE ÇIKACAK
Mardin Turizm Yatırımcıları ve Otelciler Derneği(MARTOD) Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuarına katılacak.
Mardin Haberi
MARDİN TRAVEL TURKEY İZMİR FUARINDA GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

 Mardin Turizm Yatırımcıları ve Otelciler Derneği(MARTOD) Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuarına  katılacak.

 

MARTOD 7-10 Aralık  tarihlerinde İzmir’de açılacak 'Travel Turkey İzmir' fuarında stand açıyor. Bu yıl fuar kapsamında Mardin İzmirlilerin Mardin’i keşfetmeleri ve tatil programlarına Mardin gezisini eklemelerine yönelik bilgilendirme çalışması yaparak,fuar süresince yerli ve yabancI turistleri Mardin'i tercih etmeleri yönünde etkili çalışma yürütecek.

 

Mardin Turizm Yatırımcıları ve Otelciler Derneği(MARTOD)  Başkanı Özgür Azad Gürgör Artuklu Haber'e yaptığı açıklamada :'' Mardin Valiliğinin girişimleri ve organizasyonu  ile ülkemizin en önemli  fuarına katılıyoruz."dedi.

 

MARTOD Olarak Geçen hafta içerisinde MARDİN Turizm bileşenleri olarak  Mardin Kaya Ninova otel'de bir araya geldiklerini ve  Travel Turkey İzmir Fuarında yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını  belirten Başkan Gürgör,Fuar'da iyi  bir tanıtım fırsatı yakaladıklarını  bu fırsatı  da  en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini belirterek  fuar süresince ziyaretçilere Mardin  ilinin en iyi şekilde tanıtımının yapılarak,Önümüzdeki sezon için bugünden çalışmalar yürüttüklerini   ve çok iddialı olduklarını ifade etti.

 

TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI HAKKINDA;

 

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi İZFAŞ-İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla 11. kez 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleşecektir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, geçtiğimiz yıl 38 ülkeden 1179 katılımcı firma ve 77 ülkeden 38.587 ziyaretçi ile bir kez daha dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

 Fuar saatleri:
 

7 Aralık 2018 10.00 - 18.30 
8 -9 -10 Aralık 2018 10.00 - 19.00 saatleri arasında açık olacak.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, TRAVEL, TURKEY, İZMİR, FUARINDA, GÖRÜCÜYE, ÇIKACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı