301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 13:55 Bu haber 389 kez okundu
 
MARDİN VALİLİĞİNDE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI
Milli İstihdam Seferberliği Değerlendirme Toplantısı Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı. Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, SGK İl Müdürü Abdulkerim Şahin , Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk , DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ ve Oda ve Borsa Başkanları katıldı.
- Haberi
MARDİN VALİLİĞİNDE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI

Milli İstihdam Seferberliği Değerlendirme Toplantısı Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı.   Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman'ın  başkanlığında gerçekleştirilen  toplantıya,   SGK İl Müdürü Abdulkerim Şahin , Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk , DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ  ve Oda ve Borsa Başkanları katıldı.

 

Mardin  İl ilçe Oda borsaları Başkanlarının yanı Sıra,İşkur, SGK ve STK'ların ve Mardin  iş insanlarının katılım sağladığı toplantı Mardin Valiliğinin  ev sahipliğin de gerçekleştirildi.

 

Toplantıda Mardin Valisi   Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman'ın   hazır bulunduğu toplantı da İstihdama yönelik projeler ve devlet desteği ile yapılacak olan teşvikler hakkında katılımcılar  bilgilendirildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, VALİLİĞİNDE, İSTİHDAM, SEFERBERLİĞİ, TOPLANTISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı