Haber Detayı
10 Kasım 2016 - Perşembe 10:22 Bu haber 1423 kez okundu
 
MARDİN VALİSİ YAMAN’DAN ''10 KASIM ''MESAJI
Mardin Valisi Mustafa Yaman Ulu önder Atatürk'in ölümünün 78. yılı nedeniyle yazılı mesaj yayınlayarak'',Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete uğurladığımız bütün gazilerimiz ve aziz şehitlerimiz ile 15 Temmuz Demokrasi şehitlerimizi bir kez daha şükran, minnet ve rahmetle anıyoruz''Dedi.
Mardin Haberi
MARDİN VALİSİ  YAMAN’DAN ''10 KASIM ''MESAJI

Mardin Valisi Mustafa Yaman Ulu önder Atatürk'in   ölümünün 78. yılı nedeniyle yazılı mesaj yayınlayarak'',Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete uğurladığımız bütün gazilerimiz ve aziz şehitlerimiz ile 15 Temmuz Demokrasi şehitlerimizi bir kez daha şükran, minnet ve rahmetle anıyoruz''Dedi.

 

Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın Mesajı şöyle:

 

''Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yılında rahmet ve şükranla anıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, birçok sıkıntının, yokluğun ve zorluğun söz konusu olduğu bir dönemde Milleti ile başlattığı büyük bir mücadeleyi zaferle sonuçlandırarak, kurmuş olduğu Cumhuriyeti genç nesillere emanet etmiştir. Bizlerin ve gelecek nesillerin en büyük görevi; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “en büyük eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti devletinin milleti ile bölünmez bütünlüğünü korumak milletçe birlik ve beraberlik içerisinde daha çok çalışmak ve geçmişimizden güç alarak, Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet hedefine ulaşmaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete uğurladığımız bütün gazilerimiz ve aziz şehitlerimiz ile 15 Temmuz Demokrasi şehitlerimizi bir kez daha şükran, minnet ve rahmetle anıyoruz.''

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

HABER:MEMET GÖKBALIK

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, VALİSİ, , YAMAN’DAN, ''10, KASIM, ''MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı