301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Temmuz 2013 - Çarşamba 09:43 Bu haber 817 kez okundu
 
Mardin'e 30 Bİin M2'lik Park
Mardin Belediyesi, devlet hastahanesi karşısında bulunan alanda Mardin’in en büyük parkını inşa etmek için çalışmalara başlandı.
Polisiye Haberler Haberi
Mardin'e 30 Bİin M2'lik Park

Mardin Belediyesi, devlet hastahanesi karşısında bulunan alanda Mardin’in en büyük parkını inşa etmek için çalışmalara başladı.Yaklaşık olarak 30 bin metrekare alana kurulacak olan Recep Tayip Erdoğan Parkı, içinde ki donanımlarla da Mardin için bir ilk olacak.Sene sonuna kadar tamamlanması hedeflenen parkın içinde çok amaçlı spor sahaları da olacak.


Recep Tayip Erdoğan Parkı’nın, Mardin’in en büyük parkı olacağını belirten  Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, “Mardinimize 30 bin metrekare büyüklüğünde bir park kazandırıyoruz.Bu alan yeni yerleşim yerinde çok büyük bir alan olacak.Parkımızın içinde halkımızın rahat edeceği her şey olacak.Çok amaçlı spor sahalarında gençlerimiz istediği gibi vakit geçirecek.Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan’ın ismini vereceğimiz bu parkla Mardin’e kazandırdığımız yeşil alanlar içinde zirve yapmış olacağız.”dedi.
 

Recep Tayyip Erdoğan Parkı'nın yerel seçimlerden önce tamamlanıp,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve içişleri bakanı Muammer Gülerin de katılacağı görkemli bir torenle hizmete açılması hedefleniyor. Mardin Belediye Başkanı M.Beşir Ayanoğlu geçen ay içerisnde de Mardin yenişehir Semtinde bulunan Karaoğlan Parkını yeniden düzenleyerek  vatandaşların Mesire yeri olarak kullanacağı alan olarak  hizmete açarak,Önemli çalışmaya imza atmıştı.


ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mardin, Belediyesi, devlet, hastahanesi, karşısında, bulunan, alanda, Mardin’in,
Yorumlar
Haber Yazılımı