Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 17:55 Bu haber 2157 kez okundu
 
MARDİNLİ GENÇ MARMARİS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAAT EDEN EN GENÇ ADAY OLDU
1989 doğumlu Ak Parti Muğla il Yerel Yönetimler Başkan Vekili Ahmet Karaboğa,Marmaris Belediye Encümen üyeliği için müracaat etti.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
MARDİNLİ GENÇ MARMARİS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAAT EDEN EN GENÇ ADAY OLDU

1989 doğumlu Ak Parti Muğla il  Yerel Yönetimler Başkan Vekili  Ahmet Karaboğa,Marmaris Belediye Encümen üyeliği için müracaat etti.

 

Ak Partinin kuruluşundan bu yana Ak Parti Marmariste görev alan  ve Gençlik kollarında her kademede görev  alan Ahmet Karaboğa  15 temmuzda gençlik kollari başkanlığı görevini yürütüyordu,halen  Mugla il gençlik kollari Yerel Yönetimler Başkan vekili olarak görev yapan Mardin Doğumlu Ahmet Karaboğa. daha 2 Aylıkken Ailesinin Muğla iline taşınması nedeniyle  Muğlada yaşıyor.

 

Marmariste Belediye Meclis üyeliği için müracaatta bulunan en genç aday adayı olan Ahmet Karaboğa, aday olması ve seçilmesi halinde Turistik bir ilçe olan Marmaris'in gelişmesi ve Turizmde hak ettiği payı alması  yönünde çalışma yürüteceğini ifade etti.

 

Ahmet KARABOĞA, Marmaris Belediye Meclis üyeliği aday adaylık dosyasını,Ak Parti Marmaris ilçe Başkanı Orhan Ülgen ve ilçe seçim işleri başkanı Yemliha Coşkun'a teslim  etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MUĞLA/MARMARİS

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİNLİ, GENÇ, MARMARİS, BELEDİYE, MECLİS, ÜYELİĞİ, İÇİN, MÜRACAAT, EDEN, EN, GENÇ, ADAY, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı